Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nehéz helyzetben vagyok. Mit...

Nehéz helyzetben vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
10 éve vagyunk házasok a férjemmel.Sajnos az ő családjának egy része (tesója felesége és azoknak a lánya) nagyon durva természetű. Engem sose kedveltek,mindig is éréztették velem hogy én egy senki vagyok hozzájuk képest. Nekem nincs diplomám csak érettségim es erre tettek már megjegyzést. De ez csak hab a tortán ennél sokkal súlyosabb dolgok is voltak. 4 éve megszakítottuk velük a kapcsolatot mert én már teljesen besokalltam belőlúk és gyomoridegem volt minden egyes alkalommal mikor velük kellett talalkoznom valamint a ferjem is kezdte felvenni azt a nagyképű pökkhendi stílust amit ők képviselnek. Mióta nincsenek az életünkben teljesen megjavult a házasságunk, férjem másként kezelt engem is végre férj és feleség voltunk. Terhes vagyok, lassan szülök és az unokhúga megint felvette a kapcsolatot a férjemmel és sokat veszekszunk mar megint. Ugyanaz kezd kialakulni ami elotte volt pl kötöszködik velem külsőségek miatt, az én szüleimet fikázza, lenézi őket, és nem utolsó sorban a kommunikáció is kezd kevesebb lenni koztunk.Sokat sírok emiatt. Mit tegyek?
2022. márc. 14. 03:39
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
72%

Én megértelek, kérdező. Sajnos sok mindent nem tudsz tenni, ha a férjed ragaszkodik a családjához.

Ismerek egy hasonló családot, egy nem diplomás nő diplomás családba házasodott (a férje, annak a nővére és szüleik is diplomásak), és emiatt lenézték, meg teljesen ellene fordították a férjét egy idő után. 5 éves volt a lányuk, mikor elváltak, az anyától elperelték a gyereket is. Most már felnőtt a lány, az anyjával tartja a kapcsolatot, de elég volt az anyának feldolgozni, hogy még a kisgyerekét is elvették tőle.

Szerintem próbálj meg a férjedre hatni, hogy újra szakítsa meg a kapcsolatot a családjával. Ha ez nem megy, sok jóra ne számíts.

2022. márc. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!