Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nehéz helyzetben vagyok. Mit...

Nehéz helyzetben vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
10 éve vagyunk házasok a férjemmel.Sajnos az ő családjának egy része (tesója felesége és azoknak a lánya) nagyon durva természetű. Engem sose kedveltek,mindig is éréztették velem hogy én egy senki vagyok hozzájuk képest. Nekem nincs diplomám csak érettségim es erre tettek már megjegyzést. De ez csak hab a tortán ennél sokkal súlyosabb dolgok is voltak. 4 éve megszakítottuk velük a kapcsolatot mert én már teljesen besokalltam belőlúk és gyomoridegem volt minden egyes alkalommal mikor velük kellett talalkoznom valamint a ferjem is kezdte felvenni azt a nagyképű pökkhendi stílust amit ők képviselnek. Mióta nincsenek az életünkben teljesen megjavult a házasságunk, férjem másként kezelt engem is végre férj és feleség voltunk. Terhes vagyok, lassan szülök és az unokhúga megint felvette a kapcsolatot a férjemmel és sokat veszekszunk mar megint. Ugyanaz kezd kialakulni ami elotte volt pl kötöszködik velem külsőségek miatt, az én szüleimet fikázza, lenézi őket, és nem utolsó sorban a kommunikáció is kezd kevesebb lenni koztunk.Sokat sírok emiatt. Mit tegyek?
2022. márc. 14. 03:39
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
96%
Én biztosan nem vállaltam volna gyereket egy ilyen pasassal. Tudtad, láttad, hogy milyen, de azért terhes lettél. Erre a lépésre most milyen tanácsot lehetne írni? 🤷‍♀️Az a baj, hogy annyira sok naiv ember van, aki még mindig hisz a mesékben.... Egy felnőtt ember nem fog megváltozni, főleg ha nem is akar. És a férjed abszolút de nem akar. Észre sem veszi, hogy mi vele a probléma, ha meg esetleg mégis, nagy ívben leszarja. Lesz itt még sok probléma, ha nem lépsz ki ebből a házasságból. A gyereknek sem lesz így nyugodt élete. A rokonok, na meg az apja bőven gondoskodnak majd róla.
2022. márc. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Miért fog ott várni a pereputty? Megmondod a férjednek, hogy nem akarsz látogatókat. Ha ott vannak megmondod, hogy mindenki menjen el. Ha nem mennek, elmész a szüleidhez. Kész. Nehogy már ne az anya döntse el ki van ott meg ki nem.
2022. márc. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Jó házasságban éltunk , az utobbi evek szepek voltak hogy nem voltak kontaktban a csaladja felevel. Anyosom viszont latja es latta ahogy velem viselkedtek es szerintem ő beszelhetett a ferjemmel hogy alljon ki mellettem. Viszon most hogy terhes lettem valamiertnagyon elkezdtek a ferjem fele kozeledni. De csak felé mert engem ugyanugy ignoralnak mint eddig.Es azertvallaltam babat mert 34 eves vagyok már és nagyon szerettem volna anya lenni és tenyleg higgyetek el hogy valtozott a ferjem ezidaig
2022. márc. 14. 08:20
 14/21 anonim ***** válasza:
90%

"és tenyleg higgyetek el hogy valtozott a ferjem ezidaig"

Ja, ez volt a színházi előadás számodra addig, amíg nem volt újra befolyásolás.Tehát összegezve, nem vàltozott.

2022. márc. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
97%
Értem én, hogy anya akartál már lenni, csak éppen nem gondoltad át alaposan, hogy kitől is akarsz szülni. Bedőltél az előadásnak. Itt az eredmény.
2022. márc. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
89%
Oké, anya akartál lenni. Lett is volna még cirka 10 éved rá egy normális kapcsolatban. Arra nem gondoltál, milyen táptalaj lesz ez a gyereknek? Egy folyton szorongó és frusztrált anya, egy mérgező apa és a pereputtya. Nem lesz senkije annak a gyereknek, hát nem irigylem... Tűrjél akkor tovább, de már leírták, hogy el kell válni.
2022. márc. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
95%
Sajnos kutyából nem lesz szalonna. A lányom nélkül soha c. film ezt kiválóan példázza a férj tekintetében. A családja nagyon erős kapocs. Ne maradj vele, ha ezen a viselkedesen nem tud változtatni. Nehogy a gyereked legyen az ő áldozata később.
2022. márc. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
96%

Ha anyósod melletted áll, esetleg próbálj vele beszélni.

A férjeddel leültél egyáltalán? Ő észreveszi, mennyire tirpák lett a tesó hatására? Ha szóvá teszed, mit mond?

2022. márc. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
88%
Az iylen helyzetből menekülni kell mielőbb.
2022. márc. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
és tenyleg higgyetek el hogy valtozott a ferjem ezidaig - a lószrt változott, már elnézést... De ámítsd csak magad, persze :D
2022. márc. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!