Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális h ezt érzem?

Normális h ezt érzem?

Figyelt kérdés
A szüleim rengeteget veszekszenek.Apa folyton orditozik, anyámat szavakkal bántja.Úgy érzem ez miatt nem akarok egy férfit sem az életembe,mert félek h velem is ez történik. 19/L
2010. szept. 13. 00:23
 1/10 anonim ***** válasza:
El fog múlni, ne aggódj. Normális, mert felzaklat és azt gondolod veled is így lesz, de majd megismersz valakit és rájössz, hogy nem kell így lennie :)
2010. szept. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem mindenki ilyen, nem kell ettől félned hogy veled is ez lesz.
2010. szept. 13. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Én is tele vagyok félelmekkel, konkrétan nem ilyenekkel, hanem amiket én láttam otthon: elhagynának és ottmaradnék egyedül a világba egy gyerekkel... :(
2010. szept. 13. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Egy gyereket mindig megvisel, ha a szülei veszekednek.

És sajnos nyomot hagy. A szülők az etalon, a minta.

Engem egyszer anyám kért, hogy egy kényes veszekedésben álljak ki mellette, mert az apám ilyen meg olyan.

Érzelmi zsarolás, és egy 30 év alatt felépített házassági és szülői mintát akart ezzel agyonvágni...

Próbáld úgy felfogni, hogy a magánéletüket próbálják helyrehozni. Ha nem éreznének egymás iránt semmit, talán nem ez lenne. Őszintén? Nem tudom. Borzasztó nehéz. De a férfiakat nem vedd egy kalap alá.

2010. szept. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

inkább igyekezd azt az embert minél jobban kiismerni, akit majd választasz..biztos recept nincs..minden rajtad múlik..

az meg hülyeség, hogy emiatt nem akarsz pasit..

2010. szept. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nem kell félned.Ez nem egy vírus,amit elkaphatsz.Szerintem ne félj és minden rendben lesz,ha mégsem és lesz a "fiúddal" pici vitatkozás az belefér.
2010. szept. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2010. szept. 14. 22:26
 8/10 anonim ***** válasza:

Az az igazság, hogy itt szerintem nem az a veszély, hogy tényleg csak ilyen pasik vannak a világban, hanem az, hogy Te hogy fogod látni a pasikat.

Az én apám gyermekkoromban igazi alkoholistává vált, majd a szüleim elváltak, és végül apám öngyilkos lett. Ennek már 10 éve, és egy boldog életet élek, de. Nem alakult ki az őszinte bizalom még egy fiú felé sem. Ezt az érzést igenis komolyan kell venni, fel kell dolgozni. Magától nem múlik el. Én most pszichodráma keretein belül dolgozom fel. Eddig nem értettem, hogy miért van az, hogy normál nő vagyok, sok baráttal, de mégsem alakul ki normális párkapcsolat, most kezdem érteni magamat, és azt, hogy elfojtani ilyen érzéseket nem lehet. Ez nem ciki, sokkal gázabb, ha eltitkolod magad előtt, hogy ez rád hatással van, és sokkal sokkal később jössz rá, hogy emiatt nem tudsz teljes életet élni. 24N

2010. szept. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
utolsó! köszönöm a válaszodat!
2010. szept. 15. 14:49
 10/10 anonim ***** válasza:
Normális. A veszély az, hogy Te is ilyen mintát választasz majd tudat alatt .A jó út az, ha annyira irtózol ettől,hogy pont ellenkező típusú fiút keresel majd, remélem ez történik.
2010. szept. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!