Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes várni valakire több...

Érdemes várni valakire több hónapot?

Figyelt kérdés

Sajnos a páromnak el kellett mennie más országba tanulni több hónapra :( Majd jövő év elején jön haza.

Nagyon szomorú vagyok, mert nagyon hiányzik, és igazából nem is kérdés, hogy várjak-e rá, mert természetesen várok, mert nekem nem kell más, de félek, hogy ő talál magának mást ott, vagy megcsal, vagy hogy az új környezet megváltoztatja és már nem leszek fontos :( Vagy mi lesz, ha megtetszik neki az ország és az ottani élet és nem is akar majd visszajönni, én meg hiába vártam :( Ráadásul tanulás mellett még dolgozik is, szóval mindennap nem is tudunk beszélni, ezért félek, hogy így a gyakori kommunikáció hiányában, de főképp a távolság miatt majd eltávolodunk egymástól. Nem tudom mit tegyek, bár ha hiába várnék sem bánnám meg, mert nagyon jó volt az az idő amit együtt töltöttünk.

Mások szerint naiv vagyok, és nem értik egyáltalán miért várok rá.... Tényleg csak csalódással végződhet ez az egész?


2010. szept. 12. 21:57
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Én várnék, ha kiderül, hogy mégsem volt érdemes, pár hónap akkor se vészes.
2010. szept. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!