Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes várni valakire több...

Érdemes várni valakire több hónapot?

Figyelt kérdés

Sajnos a páromnak el kellett mennie más országba tanulni több hónapra :( Majd jövő év elején jön haza.

Nagyon szomorú vagyok, mert nagyon hiányzik, és igazából nem is kérdés, hogy várjak-e rá, mert természetesen várok, mert nekem nem kell más, de félek, hogy ő talál magának mást ott, vagy megcsal, vagy hogy az új környezet megváltoztatja és már nem leszek fontos :( Vagy mi lesz, ha megtetszik neki az ország és az ottani élet és nem is akar majd visszajönni, én meg hiába vártam :( Ráadásul tanulás mellett még dolgozik is, szóval mindennap nem is tudunk beszélni, ezért félek, hogy így a gyakori kommunikáció hiányában, de főképp a távolság miatt majd eltávolodunk egymástól. Nem tudom mit tegyek, bár ha hiába várnék sem bánnám meg, mert nagyon jó volt az az idő amit együtt töltöttünk.

Mások szerint naiv vagyok, és nem értik egyáltalán miért várok rá.... Tényleg csak csalódással végződhet ez az egész?


2010. szept. 12. 21:57
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Én több évet vártam. 15 éves koromtól. A párom aki mostmár a férjem állandoan messze dolgozott tőllem és csak két hetente vagy havonta járt haza. Én mégis kitarottam mellette mert nagyon szeretem. Ha valakit igazán szeretsz arra érdemes várni. Mert ha nem hallgatsz a szivedre nagyon megbánhatod.

S mint a mondás is tartja eső után köpönyeg.

2010. szept. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Nem azért vagy naiv, mert várnál rá, hanem mert ilyesmiken töröd a fejed és rémképekkel riogatod magad!

Jaj, mi lesz ha...! Juj, mi lesz vele...! Ujujj, és ha...? Csupa-csupa olyan dolog, amire SENKI e Földön nem tud választ adni. Ergo: kár is rajta görcsölni. Bízol benne? Igen! Úgy érzed, megéri rá várni? Igen! Akkor meg?? Jaa, unatkozol... Vagy attól tartasz, hogy unatkozni fogsz? Iratkozz be nyelvsuliba vagy aerobicra, hogy kitöltsd azt az időt, amit vele töltenél egyébként, ha itthon lenne. Jobb lesz a kedved és hasznodra is válik. Jövő év eleje meg, ha jól számolok, kevesebb, mint fél év, sőt...

2010. szept. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Hmmm köszi a jó tanácsokat, de már nagyon régóta járok aerobicozni, illetve most már angol tanfolyamra is, sőt dolgozom is :) De néha úgy érzem, hogy nincs kedvem ezekhez és inkább itthon lennék, és várnám, mikor tudok vele beszélni :( :)
2010. szept. 13. 19:03
 14/21 anonim ***** válasza:
Sejtettem, hogy aláfutok, de csak példaként írtam épp ezeket :) Túl sok kétségbeesést olvastam ki a soraidból, alaptalanul. Biztos az teszi, hogy 10 évvel idősebb vagyok nálad, de úgy gondolom, hogy nem éri meg így felfogni ezt a dolgot. Ez jött szembe az életben, meg kell vele birkózni, s nem agyalni rajta, mert látod, az ismerőseid véleményére alapozva csak negatívan sülhet el ez a dolog, pedig koránt sincsen igazuk, ők sem jövőbe látók. A lényeg, amit sugallni akarok, hogy a körülmények ellenére is érezd jól magad! Ezt kívánom!
2010. szept. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Nem éri meg ismerek olyat aki több mint 3 évet várt mert nem volt hajlandó elfogadni a vallóságot.
2010. szept. 19. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Èn egy évet vártam a férjemre.Nagyon nehéz idöszak volt.

Azóta 10 év telt el,jó minden...

2010. szept. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Várjál!!!
2010. szept. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
én már másfél éve várok rá <3
2010. szept. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Nos, a helyzet az hogy tőle kéne megkérdezni hogy mi a helyzet kettőtökkel. Lehet hogy ő nem is akarja hogy várjál, és ez egy jó ürügy a lelépésre... Mert ha nagyon akarna téged, azt hiszem nem tetted volna fel ezt a kérdést...


32/N

2010. szept. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Most erre mit mondjak? Ha ennyire bizonytalan vagy és ennyire nem bízol benne, akkor szerintem eleve fölösleges erőltetni.
2010. szept. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!