Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes várni valakire több...

Érdemes várni valakire több hónapot?

Figyelt kérdés

Sajnos a páromnak el kellett mennie más országba tanulni több hónapra :( Majd jövő év elején jön haza.

Nagyon szomorú vagyok, mert nagyon hiányzik, és igazából nem is kérdés, hogy várjak-e rá, mert természetesen várok, mert nekem nem kell más, de félek, hogy ő talál magának mást ott, vagy megcsal, vagy hogy az új környezet megváltoztatja és már nem leszek fontos :( Vagy mi lesz, ha megtetszik neki az ország és az ottani élet és nem is akar majd visszajönni, én meg hiába vártam :( Ráadásul tanulás mellett még dolgozik is, szóval mindennap nem is tudunk beszélni, ezért félek, hogy így a gyakori kommunikáció hiányában, de főképp a távolság miatt majd eltávolodunk egymástól. Nem tudom mit tegyek, bár ha hiába várnék sem bánnám meg, mert nagyon jó volt az az idő amit együtt töltöttünk.

Mások szerint naiv vagyok, és nem értik egyáltalán miért várok rá.... Tényleg csak csalódással végződhet ez az egész?


2010. szept. 12. 21:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Dehogyis! Várj nyugodtan. Ha nem várnál és hazajönne úgy, hogy gyűrűt tart a kezében mit éreznél? A barátok véleménye miatt talán elszúrod. Én várnék, ha nem akkor keresnék mást, de ne légy ilyen pesszimista, miért alakulna bármi rosszul? :)
2010. szept. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%

Az a kérdés, Rá érdemes-e... Ha komoly a kapcsolat, akkor igen, sőt ez a vízválasztó. Aki azt mondja neked, hogy nem érdemes, az úgy látja, hogy nem komoly a kapcsolat, vagy csak az illető nem várna senire.

De ha egyszer fontos!!

2010. szept. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
91%
Ha igazán szereted úgy sincs más választásod csak várni rá mert hiába keresnél mást nem lenne vele jó.Ha meg mégis találsz valakit helyette akkor nem is szeretted.
2010. szept. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
46%
Nem akarok görény lenni, de a távkapcsolat szívás. Én nem hiszek az ilyen fokú hűségben, szóval el sem várnám tőle, hogy hű maradjon hozzám. Magamtól sem.
2010. szept. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Én jövőre szeretnék 1 évre kimenni, de csak 150-200km-re. Már most beszélünk ilyesmiről a barátommal, ő pont akkor végez a sulival, és ha összejön, és talál munkát kint, akkor ő is jön velem. :) Ez mindkettőnknek pont kapóra jön. Nem tudom, te nem tudsz hozzá kimenni? Vagy esetleg, ha anyagilag megengedhetitek, menj ki hozzá szünetben egy hétre. :) De ha mégsem jön össze, szerintem érdemes rá várni, mert utána valószínűleg egy sokkal tájékozottabb és értékesebb embert kapsz vissza. :) De szerintem te se tántorodj vissza attól, hogy kimenj hozzá, legalább meglátogatni. Mennyire messze ment? Mert egy évet nagyon nehéz kivárni... de azért kitartás! :)
2010. szept. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Még gimiben egy osztálytársam barátja kiment külföldre tanulni. Nem két hónapra, két évre. Másfél évet töltött kinn, amíg a csaj gimis volt. Érettségi előtt, húsvétkor összehoztak egy gyereket, úgyhogy nyáron gyorsan össze is házasodtak. Aztán még egy félévet kinn töltött külföldön a srác. Nem irigyeltem a csajt, hazaköltözött a szüleihez, decemberben szült. De a párja abban a félévben lediplomázott, hazajött és azóta boldogan élnek együtt.

Hát enyhén szólva nem irigyeltük szegény lányt. De elképesztő hittel és bizalommal vannak egymás iránt a párjával, így kibírták, igaz, nehezen. Ma pedig boldogan élnek együtt, a srác otthon van a babával, a lány pedig most jár egyetemre.


Ha ti is ilyen erős kapcsolatban vagytok, és valóban ő az életed párja, akkor igen, megéri rá várni. Bár akkor ez a kérdés fel sem merül... :S

2010. szept. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fontos lenne tudni, hogy hany evesek vagytok, miota vagytok egyutt es mennyire komoly. Ennek tekinteteben kellene donteni. Ha ez egy kis tini szerelem, akkor nem, de ha mar regota egyutt vagytok, idosebbek vagytok, erdemes, ha mindket oldalrol megvan az akaras. En is tavkapcsolatban eltem sokaig, ugy, hogy nem talalkoztunk tobb, mint egy evig, de nagyon megerte. O mar a ferjem es nagyon orulok, hogy vartam ra. Ha ez valami futo kapcsolat, akkor nem eri meg...
2010. szept. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nem futó kapcsolat, és mindketten huszonévesek vagyunk. Én várok, minden csak rajta múlik...
2010. szept. 13. 00:26
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ezt beszéljétek meg, várjatok egymásra,de amint az egyik fél úgy érzi h. keresés nélkül összeismerkedett valakivel akibe beleszeretett, akkor legyen korrekt és mondja meg a másiknak, h. ne várjon rá többet és keressen magának valakit.Mert azért az sem fer ha az egyik fél vár és a másik meg akkor jelenti be h. bocs de találtam mást amikor már visszajön.Nem kell keresni másik párt,de ha az élet úgy hozza h. megismer vmelyikőtök vkit akkor azért joga van a másiknak tudni h. mire számítson.
2010. szept. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

az én párom katona,nemsokára elmegy és csak fél vagy egy év múlva jön haza,persze hazajöhet pár napra,de akkor sem tudok majd vele napi szinten beszélni!

ezektől függetlenül is szeretem és várni fogom haza!

fel sem merül bennem,h közeben másfelé kacsintgassak

2010. szept. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!