Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan ismerősötök, vagy...

Van olyan ismerősötök, vagy rokonotok, akik 45 felett szültek? Esetleg tudtok ilyen történeteket [nem muszáj, hogy ismerős legyen. Jó az is, ha csak olvastátok, hallotátok valahol]

Figyelt kérdés

A baba jól van? Vagy valamilyen betegséggel született? Anyuka jól megvan?



Nagyon köszönöm a válaszaitokat!! =)


2010. szept. 12. 21:10
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Ha lehet, azt is írjátok oda, pontosan hány évesen szültek!

2010. szept. 12. 21:55
 12/18 A kérdező kommentje:
Majd elmondom később miért írtam ki a kérdést. :) Addig is várom a válaszokat =) Egyébként, ha születne gyerek, az 2. gyerek lenne, nem 1.
2010. szept. 12. 21:59
 13/18 anonim ***** válasza:
84%

Én 40 éves korában születtem anyunak első gyerekként ,most vagyok 20 ,hugom 41 éves korában született,ő most 19. MIndketten makk egészségesek vagyunk. Anyu mesélte,hogy nagyon sok kivizsgálásra elküldték, hogy kiszűrjék a kockázatokat


Nagynénim 44 éves korában szülte az unokatesómat,aki 3. gyerek

2010. szept. 13. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

3 ilyen ismerősöm van.

Egyiküknek a hetedik baba született amikor az anyuka már elmúlt 45. Egyik babának sincs semmi baja.

A másiknak a második terhessége volt 45 fölött, az első (akkor 45 volt) sajnos beteg lett volna, és megszülesztették kb. félidőben. A második egészségesen született, de újabb babát már nem mertek vállalni.

A harmadiknál a harmadik babát kellett elvenni amikor az anyuka 44 volt, az első kettő egészséges. Azután szült egy újabb babát, vele vannak eü. problémák.

Most a szomszéd utcában van egy nő, 46 éves és most várja a második babáját november elejére (az első 10 éves, az előző kapcsolatából).

Szóval van ilyen is, olyan is.

2010. szept. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
69%

Volt szomszédom 46 évesen szült először.

Baba és mama is totál egészséges!!

2010. szept. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
69%

kiegéswzitem: persze mindenki le akarta beszélni, h őrült, meg az egészségével játszik, meg blabla...

de ő mégis belevágott.

Akkor találta meg élete párját és nagyon szerettek volna közös babát.

előző voltam

2010. szept. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!!

De azért még várom őket!

2010. szept. 13. 10:38
 18/18 anonim ***** válasza:
84%
2 ismerősöm szült 45 évesen, az egyiknek 5. baba és teljesen egészséges, a másiknak 10. és ő is jól van.
2010. szept. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!