Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan ismerősötök, vagy...

Van olyan ismerősötök, vagy rokonotok, akik 45 felett szültek? Esetleg tudtok ilyen történeteket [nem muszáj, hogy ismerős legyen. Jó az is, ha csak olvastátok, hallotátok valahol]

Figyelt kérdés

A baba jól van? Vagy valamilyen betegséggel született? Anyuka jól megvan?



Nagyon köszönöm a válaszaitokat!! =)


2010. szept. 12. 21:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
igen! keresztanyam! a baba jol van, sot mar 7eves :-)) elotte 20evig ne sikerult,rengetegszer elvetelt stb...
2010. szept. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
78%
Sok ilyet hallottam, és egyik esetben sem lett baja a babának (amikről én tudok).
2010. szept. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Anyósom,igaz ő 42 volt,de egészséges lett a gyerkőc.Most 3 éves.
2010. szept. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagynéném. A lánya most már 25 éves, és kb 18 éves korában jött elő nála, hogy epilepsziás. :(
2010. szept. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
78%
Anyukám 42 évesen szült engem. Teljesen egészségesek vagyunk.
2010. szept. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%
Anyukámnak volt egy munkatársa akiről nem tudom pontosan, hogy hány évesen szülte az első gyerekét de jóval 40 felett, a második gyereke születésekor 48 éves volt. Én dolgoztam egy lánnyal akit 52 évesen szült az anyukája. Egy irodalmi példa: Arany János anyja 48 éves volt amikor a költő született.
2010. szept. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%
Szia! Amikor szültem két anyuka is volt a kórházban mindkettő 45 év feletti volt. Mindketten nagyon jól viselték a terhességet és a szülést is. A babáik szépek és egészségesek lettek. Sok történetet hallottam már ún. változókori gyerekről ahol az anyuka 45 körüli vagy afeletti volt. Nincs tudomásom beteg gyerekről ezek közül. Netán érintett vagy? Ha igen kívánok neked minden jót, egészséget neked és a picinek is.
2010. szept. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is két olyan kismamával voltam a kórházban,akik 42,43 évesek voltak.Az egyiknek lombikprogrammal lettek az ikrei.Mind a mamák,mind a 3 baba egészségesek,elmúltak 1 évesek.
2010. szept. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
A szomszédom 47 évesen szült, de ez nem lett sikertörténet. A babák sajnos betegen születtek. A kisfiú meg is halt 1,5 hósan, a kislány még él, de egész életében ápolásra szorul majd. Az édesapjuk akkor lépett le amikor megtudta, hogy betegek a gyerekek és az anya így is meg akarja tartani őket.
2010. szept. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
84%
Akkor szokott baj lenni a babával,ha ez az első gyerek. Legalábbi,akiket én ismertem,azoknál első baba volt,és egyik sem volt teljesen egészséges.
2010. szept. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!