Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rosszul esett amit anya...

Rosszul esett amit anya mondott, jogosan érzem ezt?

Figyelt kérdés

Azt mondta, hogy nem jósol nagy jövőt a mostani kapcsolatomnak :(

szerinte 1, max 2 hónapig leszünk együtt...

Egyébként július óta ismerem a barátom és nemrég kezdtünk el járni.

Nem értem miért mond ilyet, pedig mi hosszú távra tervezünk.


2010. szept. 12. 18:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szia! Hát nézd, ebből nem lehet megmondani. Nem tudom hány éves vagy, nem tudom a párod hány éves, ez alapból mérvadó. Ha felnőttek vagytok nem tudom dolgozik-e tanul-e, ezek is nagyon mérvadóak, illetve egy anya meglátja a gyerekén, hogy jól csinálja-e vagy elcseszi épp.
2010. szept. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
20 vagyok, egyetemre járok, barátom 26 és dolgozik
2010. szept. 12. 18:08
 3/13 anonim ***** válasza:
Értem, akkor talán a korkülönbség miatt mondta ezt, bár 6 év a ti korotokban szerintem nem nagy idő. Anyukád ismerte előtte esetleg? Vagy nem néz ki a barátod különlegesen? Úgy értem piercing, tetoválás, kopasz, vagy ilyesmi?
2010. szept. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

korkülönbség szerintem nem akadály, külsőleg semmi ilyesmi nincs, átlagos, mint én.

Talán azt kifogásolja, hogy mivel én magas vagyok, párom pedig csak 2-3 cm-el magasabb mint én, de engem nem zavar.

Illetve azt említette, hogy pl ha moziba megyünk, vagy bárhova, egyszer ő fizet, egyszer én, tehát kb fele-fele, miért nem fizet ő ha dolgozik, én meg még tanulok.

2010. szept. 12. 18:15
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ez esetben jogosan esett rosszul. :) Így már értem :)
2010. szept. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Gondolom amikor anyukàd fiatal volt,a férfi fizetett neki,és ez szàmàra furcsa,hogy te is fizetsz!Ez nem akadàlya annak,hogy nem lesz hosszu tàvu a kapcsolatotok.Na és azért gondolom anyukàdnàl az is szàmit,hogy te egyetemre jàrsz és Õ mit dolgozik.
2010. szept. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

én amúgysem szeretek tartozni, így érzem fernek.

köszi a válaszokat

2010. szept. 12. 18:35
 8/13 anonim ***** válasza:
Engedd meg anyádnak,hogy legyen saját véleménye.Ez a vélemény semmit nem befolyásolja a kapcsolatod a barátoddal.
2010. szept. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
persze, véleménye mindig is volt, csak még ilyen bántó jellegű még nem nagyon és furcsálltam
2010. szept. 12. 18:45
 10/13 anonim ***** válasza:
A szülôk sokszor megérzik azt, amit a gyerekük nem. Ezen felül meg ô külsô szemlélôként látja a kapcsolatot és ezek szerint másképp, mint te. Ne haragudj rá emiatt. Ha a kapcsolatod tényleg tartós lesz, anyud is el fogja fogadni.
2010. szept. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!