Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ti mit szóltok ehhez?

Férfiak! Ti mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés
[link]
2010. szept. 12. 14:46
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

nem.

a szexualitás kategóriát nézegetik

2010. szept. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
A lényeg,hogy nem ezt.
2010. szept. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

20:02

ha nem lennél ennyire nagyképű, akkor egy férfi a környezetben elmagyarázhatná neked, hogy mi a különbség a vasbeton és a fal között. Te, aki ekkora butaságot leírtál, soha a büdös életbe be nem fúrsz egy 10-es tiplit mezei fúrógéppel a falba.

2010. szept. 19. 11:10
 24/31 A kérdező kommentje:
Vasbeton falba, hehe én is beleestem.
2010. szept. 19. 11:11
 25/31 anonim ***** válasza:
Akkor te most nem is vagy férfi?Vasbeton fal??????????? Amúgy meg van egy kedves férjem,akivel szeretjük egymást,tehát nincs szükségem rá,hogy vasbeton falba fúrogassak:DDDDD Neki meg nincs szüksége arra,hogy főzzön,mosson,takarítson,stb.Amúgy üzeni,hogy marhaság ezt ilyen komolyan venni(már ha tudod még miről szól a kérdésed,miután ilyen "szépen" kiosztottál egy nőt.Udvarias talpig úriember lehetsz,aki mélyen tiszteli a nőket:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD)
2010. szept. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Tudod kérdező az igazi kutyázás őszinte és érzelemteljes. Nem azért vannak hozzá utasítások mert manipulálni kell a kutyát hanem mert két különböző faj vagyunk és nehéz megérteni egymást. Úgyhogy ez baromi rossz példa.
2010. szept. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Igazi kutyást eddig Pesten is alig láttam, vidéken pedig szinte nincs is.
2010. szept. 20. 01:16
 28/31 A kérdező kommentje:
Nem volt szándékom kiosztani egy nőt. Sőt beszélgetni sem volt szándékom nővel.
2010. szept. 20. 01:17
 29/31 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nő vagyok, de el kell árulnom valamit.

Először is: már a cím is elég sokat elárul a szerző mentalitásáról. Használati útmutatót autókhoz, mikrókhoz és egyéb eszközökhöz szokás adni, nem pedig a társunkhoz.

Másodszor: ha azt a részét nézem, hogy jó volt a szándék (amit kétlek, de tegyük fel) akkor sem helyes másokat hazugságra, manipulációra késztetni. Tetszik vagy sem, ez számítás.

Harmadszor pedig a tanácsokról, nem sorrendben: mindig és minden kapcsolatomban leszögeztem, hogy nem csinálok semmit kényszerből. Ha a saját, jól ismert ösztönöm azt súgja, gondoskodnom kell a partneremről, az rendben van. Ebben az esetben finomakat főzök, masszírozom, simogatom. Érdeklődve akkor tudom hallgatni, ha valóban érdekel, amit mond. Vagy megsértődöm, mert valóban bánt, amit tett vagy mondott, vagy nem. Megjátszani tisztességtelen, csupán bűntudatkeltés. Csábosan pedig akkor nézek, ha valóban vágyom rá. Nem tudatosan, ami egyébként is kiderülne, ha komolyra fordul a csábítás...

Manipulálni csak alacsonyabb rendű lényt lehet. Betaníthatod a kutyádat, hogy hozza eléd a papucsod, vagy mentsen ki valakit a vízből. De a társadat, aki egyenrangú veled, nem manipulálhatod.

2010. szept. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Pedig családi dolgokról inkább nők beszélnek.
2010. szept. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!