Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Erre hogy lehet reagálni?...

Erre hogy lehet reagálni? Kicsit nehéz a felfogása.

Figyelt kérdés
Anyósom megkér hogy vegyünk már neki nadrágot meg felsüt,mert mentünk a férjemmel vásárolni. Elmondta milyet szeretne,milyen árba és megmondta milyen színek lennének jók és hogy pamut legyen. Én minden lehetőségre rákérdeztem hogy mi van ha ez vagy az nincs,aztán kitalálta hogy vegyünk neki poncsót. Az áruházból felhívtam hogy nincs olyan színben és fazonban amilyet ő szeretne,nem baj valamit vegyek. Tudni kell hogy kissé nagydarab,mondta hogy férfi naci is jó lesz csak vegyek. Otthon pedig megkérdezte hogy nem volt barack,vagy piros színben! Könyörgöm,férfi nadrág sima melegítőalsó! Most egész nap ezen lovagol hogy jobb lett volna más szín.
2010. szept. 11. 23:59
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Micsoda problémák..Már ehhez is gyik kell, úgy látom.
2010. szept. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem probléma,mert nem tudom mit lehet erre mondani,meg du 2-től ezt hallgatom! Megsérteni meg nem szeretném!
2010. szept. 12. 00:06
 3/8 A kérdező kommentje:
és ahogy ismerem még pár napig téma lesz.
2010. szept. 12. 00:07
 4/8 anonim ***** válasza:
26%

Irigyellek, ha csak ilyen gondjaid vannak...!

Máskor vigyétek el őt is magatokkal vásárolni, akkor tud választani magának.

2010. szept. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
En sosem ertettem, hogy miert vetetnek ruhat massal. Miert nem megy el o venni? Nem a ti hibatok, ha nem talaljatok el az izleset. A ruha olyan dolog, amit fel kell probalni, jol ki kell valasztani...az o hibaja, nem tudom, hogy ezen mit lovagol. Meg kell neki mondani, hogy ti tobbe nem vesztek neki ruhat nelkule, hisz o tudja, hogy mit akar meg a meretet sem lehet annyira tudni felprobalas nelkul.
2010. szept. 12. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
Szólj a férjednek, hogy magyarázza el neki, mégiscsak az ő anyja. Ez csak kívülről tűnik kis gondnak, aki ebben él, ezt hallgatja, azt egy idő után őrületbe kergeti. Gondolom nem akarod megbántani, pedig nincs más lehetőség, határozottan mondd meg neki, hogy ez volt az utolsó, legközelebb vásároljon ő magának. Előre szólok, nem fogja abbahagyni a zsörtölődést, mert jobban tetszik neki, hogy játszhatja a sértődöttet, mint amennyit az a gatya jelent neki. Sajnállak, remélem nem végleg éltek együtt, minél távolabb az ilyentől.
2010. szept. 12. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ő nem szeret elmenni sehová,kimozdulni is lusta. Mondtuk hogy jöjjön velünk,de ő nagyon "beteg". Köszönöm a válaszokat,már aki értelmesen válaszolt!
2010. szept. 12. 10:27
 8/8 anonim ***** válasza:
66%
Aki "beteg",az ne reklamáljon.Sötét anyósod lehet.Pech.A párodat kiválaszthatod,de a szüleit nem.A párodnak kéne megvédenie,és nem hagyni hogy az anyja igazságtalanul vádaskodjon.
2010. szept. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!