Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen velem a férjem?...

Miért ilyen velem a férjem? Sokszor már elég és menekülnék.

Figyelt kérdés

A férjem, ha nincs minden nap, este szeretkezés, mindig olyan szemétkedős velem. Nem értem miért. Tudja és nem is egyszer megbeszéltük, hogy nekem nincs minden nap kedvem hozzá, főleg akkor nem, amikor lehajtom magam a gyerekekkel egész nap, estére hulla vagyok és fáj mindenem. Ha pedig idegeskedek, mint most is, mert beszoktatok az oviba és nagyon nehezen megy, a gyomrom begörcsöl és csak kínlódok. Ő persze mindig azt mondja, hogy na igen, amikor szeretkezni kellene mindig minden bajom van. Ez hülyeség, de ha görcsölök valószínű nem a szexre vágyom. Tegnap este is felöltöztem neki szexin, de mire elaludtak a kicsik már úgy fájt a hasam, hogy még aludni se bírtam éjjel, semmi sem jó rá, a sok idegeskedés szerintem. Ő pedig annyira nem megértő, csak lehurrog és másnap, elviselhetetlen volt, bunkóskodott velem, míg el nem ment dolgozni. Már tudom előre, ha reggel hazajön folytatja és nekem ebből elegem van. Egyszerűen nem érti meg, ha nem vagyok kész a szexre, akkor is erőltetné, majd megsértődik, ha elutasítom és bevágja a durcit mint egy kölyök. Nevetséges, már torkig vagyok ezekkel. Reggel is bújtam volna hozzá, de tök durván lepattintott, és sértegetett. Na én meg elhúztam inkább itthonról csavarogni a gyerekekkel(mert neki nem volt kedve jönni), hadd főjjön a levében. Nem lehet megbeszélni, mert bunkó és ha bunkó én nem fogok vele beszélgetni, nem hallgatom a sértéseit. Miért ilyen??

Egyébként normális, szeretjük egymást, csak ezek ne lennének, mert olyankor elviselhetetlen itthon a légkör és úgy kiábrándít ezzel a viselkedéssel, hogy még kevésbé kívánom őt. Amikor flegmázik, meg sérteget egész nap ne várja már el, hogy szexeljünk.

Más férje is ilyen? Hogy lehet ezt lerendezni? Annyiszor mondtam már neki, hogy ilyenkor mennyire megbánt és még úgy sincs kedvem hozzá, de hasztalan. Próbáltam már azt is, hogy ha nincs kedvem akkor is szeretkezzünk, de nem jön össze, egyszerűen unom és alig várom, hogy vége legyen, élvezni se tudom, ha nincs hozzá hangulatom. Kérem sokat, hogy csak bújjunk össze, simogasson... de ő csak azokon a helyeken tud simogatni, nem érti, hogy más testrészem is van, miért kell mindig erőszakoskodni?


2010. szept. 11. 22:03
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
8%

Először próbáld meg azt, hogy nyugodtan végiggondolod az egészet, saját magadat is beleértve. Lehet, hogy te váltottad ki valamivel ezt a viselkedését.

Nálunk is volt egy ilyen "köcsögbunkós" korszak, de szerencsére kettesben meg tudtuk beszélni: az a lényeg, hogy a férfiaknak sok szex KELL. Anélkül civilizálatlanok. Nekünk, nőknek KELL engedni. És minden rendbejön!

39/N

2010. szept. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

Na azért nem havi szintú a dolog!! Én is szeretek szeretkezni, de ahhoz emberszámba kell vennie. Kb 3-4 naponta szeretkezünk, de vannak időszakok, mikor minden nap. Ha kiegyensúlyozott minden és oké a szex is oké. Tehát elhiszem hogy vannak szükségletei egy férfinek, nos a nőnek is!!! Csak ez sosem merül fel, mert a férfi az isten, csak neki vannak szükségletei, a nő magasról le van ejtve! Legyen rabszolga szexgép?!

Sajnos ettől félek én is, hogy nem fog így tovább működni együtt. Csak mihez kezdek? Még munkám sincs, a kicsit nem könnyű beszoktatni, nagyon ragaszkodik hozzám. Ha végül ő is ovis lesz se tudom, hogy lesz-e újra munkám. Nehéz helyzetben vagyunk és munkalehetőség itt nuku. Elmenni innen, miből? Ovit nem egyszerű pl nagyvárosban találni, max magánovit. Annyi mindenen rágódok, de felesleges köröket futok a férjemmel, ha ő nem próbál megbeszélni semmit és inkább bunkózik, mi értelme együtt. De mikor felvetettem a szétválást, egyből nem tetszett neki, mert ő szeret szerelemmel és nem akar válni. Csak ha ez így megy tovább én már kiábrándulok, teljesen.

2010. szept. 11. 22:34
 13/29 anonim ***** válasza:
7%

Feküdj le vele 2 hétig minden nag és utána beszélgessetek erről!

;-)

2010. szept. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
98%
A férjed egy primitív vadbarom, de azért ilyen veled, mert te hagyod. Ne tűrj szótlanul, ne szenvedj, ne mártírkodj, legyen benned egy kis tűz, fogadtasd el vele, hogy a nem az nem, egyikőtök sem tinikorú már. Ha nem bír ki egyetlen napot sem orgazmus nélkül, akkor vagy oldja meg magának, vagy vegye a fáradtságot, hogy téged is hangulatba hozzon, és azt ne kizárólag a nemiszerved tapogatásával akarja már elérni... a kedves férjed leragadt egy 15 éves gyerek érzelmi szintjén, és a szexuális kultúrája is kb. ott tart.
2010. szept. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
26%

minden nap

bocs

2010. szept. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

:D :D :D

gondolod bejönne? vagyis kevésbbé akarná ő!! Hát nem hinném, minden órába szeretkezne!! :D

2010. szept. 11. 22:38
 17/29 anonim ***** válasza:
91%

Látom, ezt a trükköt még nem próbáltad ki!

Nagyon tudom ajánlani, nálunk 4 nap (volt, h naponta 2x is...) után kifeküdt ... ;-)

2010. szept. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
97%

amúgy ha ilyen gyakorisággal akarja, akkor biztos hogy nem dolgozik eleget.

kérd meg, hogy segítsen a háztartási munkában, akkor majd nem lesz kedve szexelni mindennap, az tuti.

vagy mondd neki, hogy menjen futni, éljen egészségesen, akkor se nagyon lesz hozzá ereje minden órában.

2010. szept. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
95%
Vagy ő használhatná a kezét.
2010. szept. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
96%

Üdv!


1. Van sok alternatív formája a szexnek.

2. Csináld vele egyszer, hogy másnap normális legyen és akkor beszéld meg vele újra az egészet. De minden torzítás nélkül nyíltan azt amit itt leírtál és kérd meg, hogy legyen megértőbb. Ha felfogja, akkor siker, ha nem akkor kénytelen leszel elválni tőle VAGY szünetet kell tartanotok. Annak a módját és kivitelezését meg már ti tudjátok...

3. Igen nekünk férfiaknak is vannak igényeink, de nekem például nem kell minden nap... akkor nagyon hamar unalmassá válhat a dolog vagy gépiessé.

4. A lényeg, hogy egy percet se pazarolj el az életedből! Minél hamarabb ejtsd meg a dolgot, hogy hamarabb megoldódjon a helyzeted. Hidd el én ma megtanultam, hogy soha egy percet sem szabad vesztegetni a rövid kis életünkből!

2010. szept. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!