Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen velem a férjem?...

Miért ilyen velem a férjem? Sokszor már elég és menekülnék.

Figyelt kérdés

A férjem, ha nincs minden nap, este szeretkezés, mindig olyan szemétkedős velem. Nem értem miért. Tudja és nem is egyszer megbeszéltük, hogy nekem nincs minden nap kedvem hozzá, főleg akkor nem, amikor lehajtom magam a gyerekekkel egész nap, estére hulla vagyok és fáj mindenem. Ha pedig idegeskedek, mint most is, mert beszoktatok az oviba és nagyon nehezen megy, a gyomrom begörcsöl és csak kínlódok. Ő persze mindig azt mondja, hogy na igen, amikor szeretkezni kellene mindig minden bajom van. Ez hülyeség, de ha görcsölök valószínű nem a szexre vágyom. Tegnap este is felöltöztem neki szexin, de mire elaludtak a kicsik már úgy fájt a hasam, hogy még aludni se bírtam éjjel, semmi sem jó rá, a sok idegeskedés szerintem. Ő pedig annyira nem megértő, csak lehurrog és másnap, elviselhetetlen volt, bunkóskodott velem, míg el nem ment dolgozni. Már tudom előre, ha reggel hazajön folytatja és nekem ebből elegem van. Egyszerűen nem érti meg, ha nem vagyok kész a szexre, akkor is erőltetné, majd megsértődik, ha elutasítom és bevágja a durcit mint egy kölyök. Nevetséges, már torkig vagyok ezekkel. Reggel is bújtam volna hozzá, de tök durván lepattintott, és sértegetett. Na én meg elhúztam inkább itthonról csavarogni a gyerekekkel(mert neki nem volt kedve jönni), hadd főjjön a levében. Nem lehet megbeszélni, mert bunkó és ha bunkó én nem fogok vele beszélgetni, nem hallgatom a sértéseit. Miért ilyen??

Egyébként normális, szeretjük egymást, csak ezek ne lennének, mert olyankor elviselhetetlen itthon a légkör és úgy kiábrándít ezzel a viselkedéssel, hogy még kevésbé kívánom őt. Amikor flegmázik, meg sérteget egész nap ne várja már el, hogy szexeljünk.

Más férje is ilyen? Hogy lehet ezt lerendezni? Annyiszor mondtam már neki, hogy ilyenkor mennyire megbánt és még úgy sincs kedvem hozzá, de hasztalan. Próbáltam már azt is, hogy ha nincs kedvem akkor is szeretkezzünk, de nem jön össze, egyszerűen unom és alig várom, hogy vége legyen, élvezni se tudom, ha nincs hozzá hangulatom. Kérem sokat, hogy csak bújjunk össze, simogasson... de ő csak azokon a helyeken tud simogatni, nem érti, hogy más testrészem is van, miért kell mindig erőszakoskodni?


2010. szept. 11. 22:03
1 2 3
 1/29 d,jpt L ***** válasza:
95%
Arra még nem gondoltál, hogy ez egy óriási tévedés és el kellene válnod?
2010. szept. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
50%
Használd a kezed, hátha az is elég lesz.
2010. szept. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Már sok minden megfordult a fejemben....

A kezem nem elég minden ilyen esetben.

2010. szept. 11. 22:14
 4/29 anonim ***** válasza:
91%
Önző a javából! Figyelted a soraidat, ő téged k.félő gépnek használ, nem pedig úgy tekint rád mint feleségre. Nekem ne írd hogy szeretitek egymást. Ez az egy probléma, már döntögeti a házasságotok kapuját. Ez igenis egy nagy probléma. Gondol egyet és ledönt. A gyomrodra ment a stressz, az ideg, csak nehogy gyomorfekélyed legyen miatta. Kérlek szépen gondold át jól ezt a helyzetet, mert ha abszolút nem leszel képes a szexre, mert lebetegedel, ő téged rongynak fog tekinteni, akibe beletörli a sáros cipőjét.
2010. szept. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
79%
Kéne nektek egy romantikus hétvége 2-ben.
2010. szept. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
92%

ti alapból nem vagytok egymáshoz valók, az alapján, amit leírtál. hagyd el, csak rosszabb lesz.

nem egyezik a kommunikációs stílusotok, a lelki beállítottságotok, és még a szexuális igényeitek sem.

2010. szept. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
88%
Hasonló szitu nálunk is, bár nem azért, mert nincs szex, csak úgy alapból bunkó a férjem. Az élő fába beleköt, Én semmit nem tudok elég jól csinálni, egyszerűen egy utolsó paraszt velem. Az észt osztja, csak soha nem látom cselekedni is. Semmiben nem segít, soha nincs itthon, pedig Én is dolgozom egy kisgyerek mellett. Én már ott tartok, hogy a puszta jelenléte is idegesít. Akkor vagyok nyugodt és kiegyensúlyozott, ha nincs a közelemben. Én válnék, csak arra sincs időm, hogy egyáltalán intézkedjek ezügyben, meg túl sok a közös dolog is, és tudom, hogy mint mindig, egy válás esetén is minden az Én nyakamba szakadna. Szóval, Én el fogom hagyni, amint lesz elég erőm/időm/energiám végigcsinálni, ami ezzel jár. Valaha Mi is szerettük egymást, Én már csak gyűlöletet érzek....
2010. szept. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
11%
Őszintén? Egy jó karban lévő egészséges férfinak szüksége van a szexre. Azért (is) vette el a feleségét, hogy ilyen módon is együtt legyenek. És a feleség is tudja, hogy bizony a férfi ezzel jár. Ezt (a természete miatt) meg kell kapnia bizonyos időnként, ha nem, iszonyatos feszültség halmozódik fel benne, amit vagy a nején "él ki", vagy előbb-utóbb másfelé keresi a módját a szükségletei kielégítésének. Főleg, ha állandóan görcsbe, fájásba, fáradságba, nem akarásba ütközik. Elveszti a türelmét és a könnyebb ellenállás irányába fordul. Próbálj visszaemlékezni, hogy mondjuk egy hónap alatt hány alkalommal voltatok együtt konkrétan? Kettő-három?
2010. szept. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
86%

Egy férfinak és egy nőnek sohasem fog egyezni a szexuális igénye!

Kompromisszumok kellenek MINDKÉT FÉL RÉSZÉRŐL!

2010. szept. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
87%

Más férje nem ilyen. Ezt hívják megerőszakolásnak, akkor is, ha a férjed.

Nehezen tudom elképzelni, hogy egyébként normális, meg hogy szeretitek egymást. Ha egyébként normális lenne, akkor meghallgatna. Nincs érzelmi intelligenciája, nulla az empátiája, csak önzése van. Persze az igaz, hogy a férfinak és nőnek mások az igényei, a férfi szexre vágyik, a nő szerelemre (van is egy ilyen című új könyv). De ha szeretne, figyelembe venné a te igényeidet is. A szex nem testgyakorlat, az a szerelem fizikai megjelenítése. És azt se gondolom, hogy te szereted őt vagy fordítva: hogy te őt szereted. Neked szükséged van szeretetre és megpróbálod belelátni abba az emberbe, akivel összehozott a sors, hogy őt szereted, mert valahogy el kell viselni az együttélést. Én a sarkamra állnék: vagy bizonyítsa, hogy szeret vagy egy boldogtalan kapcsolatban nincs értelme tengődni, hiszen sokaknak a második az igazi.

2010. szept. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!