Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a helyzetről?

Figyelt kérdés

van 2 barátnőm(vagyis most már nem tudom...).az egyik velem egy faluba lakik,kb 5percre,a másik a szomszéd városban.az a helyzet,hogy mi 4 évig tök jóba voltunk,mindent tudtunk egymásról,együtt jártunk mindenhova..eljöttek a szünetek,érettségi(most),s valahogy rám sose jutott idejük.persze ők egymásról továbbra is mindent tudnak,mindennap beszélnek ,én meg le vagyok sz..va..írtam nekik nem is egyszer a nyáron,hogy talizzunk.jó tudom,mindketten dolgoznak,elfoglaltak.egyiknek pasija is van régóta.mind a ketten egy telefonszolgáltatónál vannak,és ingyen hívják egymást...nekem is rengetek dolgom van,de mégis gondolok a barátaimra...most már nem is számítok?

most kb 2 hete írták,hogy feljönnek hozzám,de nem jöttek..sms-ekre se kapok választ...pedig ha dolgoznak nem egyértelmű,hogy feltöltik a számlájukat?az előbb felmentem msn-re.fenn volt az egyik,vártam rám ír-e..de nem..lement...és ez olyan rossz érzés,hisz olyan jóba voltunk...

már az első nyáron éreztem,hogy vmi nem stimmel..később jöttem rá,hogy ha összevesztek,akkor én jó vagyok nekik,mikor kibékülnek,le vagyok ejtve...

mit gondoltok?

én már nem tudom mit gondoljak..el vagyok keseredve...


2010. szept. 11. 19:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát Ők nem a barátaid!!!!Ne foglalkozz Velük,lesz igaz barátod ne aggódj:)
2010. szept. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem hagyd őket a fenébe, ne fuss olyan kocsi után, amelyik nem vesz fel! Nekem is volt már ilyen esettel dolgom, odébbálltam, találtam másokat, kész.
2010. szept. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a gyors válaszokat...


csak ez annyira rossz...így érettségi után "elhagynak az eddiginek hitt barátaid.."

2010. szept. 11. 19:38
 4/10 anonim ***** válasza:

Engem is most hagytak el:( Közte egy 15éves barátság is..

Nagyon rossz.

Ha gondolod barátkozhatnánk.

Merre fele laksz?


18/L

2010. szept. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

benne vagyok :)

pest megyek

nálad mi volt?

2010. szept. 11. 19:44
 6/10 A kérdező kommentje:
*megye
2010. szept. 11. 19:48
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőm más városba került. A másik meg...pont a régi barátság..odalett. De majd msnen elmesélem. Privibe elküldöm az msn címem.
2010. szept. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
felvettelek:)
2010. szept. 12. 19:18
 9/10 anonim ***** válasza:

A baráti háromszögek mindig labilisak. Nálatok is, jött a változás, vége lett a sulinak és egyikőtök kihullt. Ettől még nem kell leértékelned az egészet az elejétől.

Annyi emberrel fogsz még találkozni és annyi lehetőséged lesz új barátokra is. Bekerülsz egy munkahelyre, pl. Fogadd el a helyzetet, de ne hagyd, hogy keserű emlék legyen, egyszerűen csak így alakult, nem jelenti azt, hogy te kevesebb lennél ezáltal.

2010. szept. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
81%
No,úgy látom a probléma megoldódott.. Új barátság szövődött... :) Az előzőekkel meg ne foglalkozzatok!!!!
2010. szept. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!