Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összevesztem a párommal, mit...

Összevesztem a párommal, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval kábé5 éve vagyunk együtt,együtt is élünk,és fordogált bennem néhány dolog de mindig úgy gondoltam hogy elhallgatok bizonyos sérelmeket...

Az a lényeg h 22éves vagyok az egész életemet Ő rá szántam mindent megtettem érte mindenben mellette álltam,minden rendben is volt köztünk,de ma voltunk egy családi ebéden és valami apróságon összevitáztunk,amit én észre sem akartam venni de sajnos az volt mint másoknál is h ö megszokta h mindenkinél mindenki előtt mindennek elmondhat pl:nem csinálok semmit,nem gondolkozok értelmesen totál lehülyézett az én családom előtt.Persze a barátok és az övéi előtt nem szóltam semmit hiszen nem vagyok otthon de itthon emlegettem neki h nem igy kéne engemet bemutatni mindenkinek.Mivel igenis dolgozok,egészdélelőt a munkahelyemen aztán meg az itthoniakat.De ha ö mondjuk bekapcsolja a mosógépet akkor már ö csinált meg mindent én meg semmit,pedig mondtam h hagyja majd én megcsinálok mindent amikor oda érek...

Úgy érzem magam mint egy kimosott rongy,pedig szerintem nem vagyok eldobandó egyéniség...

Most persze elment az anyjáéknak panaszkodni,én meg kétségek közt vagyok,azt mondta nem kiváncsi a mondandómra,pedig én azt hittem hogy mindent meglehet beszélni...véleményt kérek,mit rontottam el?


2010. szept. 11. 17:02
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Dönteni kellene. Ha így is olyan csodálatos, hogy mindent megér, ne panaszkodj. Ha nem, hadd menjen.
2010. szept. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem tennék meg mindent. A fél vesémet odaadnám ha beteg lenne de NEM szolgálnám ki s nem tűrnék el neki mindent, mert arra nincs szüksége. Annak aki igazán szerete annak az a jó ha te kiteljesedsz és magadra is gondolsz és nem csak őt szolgálod. Mert ha ezt teszed akkor nem fog becsülni. Itt nem a nő hibás hanem aki így viselkedik, és ha egy férfi viselkedik így arra is ezt mondom. Ha hagyod magad akkor igenis nagyban hibás vagy.
2010. szept. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Annyira összevagyok most zavarodva,én nem úgy érzem hogy nem lehetne megoldani ezt a gondot...meg különben is hova menyek?Apámat 1hónapja temettem el anyám meg 100km-re van tőlem és neki külön családja van nem akarok nyüg lenni...különben emigy rendes meg minden,dolgozik is,új munkahelyet váltott jobb fizetés könnyebb meló minden,most alkalmas volna az együtt lét és most itt van...már gondolkoztam h utána mék az anyjához,hogy haljam miket mondhatott rólam,de lehet h az lesz megint hogy hallgatok és majd egy másik alkalmat fogok erre a témára de hogy nem hagyom az biztos...különben azt is a fejemhez vágta hogy hova teszem azt a rengeteg pénzt amit Ő keres,de amikor én visszakérdezek akkor nem tud rá válaszolni,ugy látszik nála is a legjobb védekezés a támadás...miért változott meg ennyire nem tudom...?
2010. szept. 11. 18:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!