Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összevesztem a párommal, mit...

Összevesztem a párommal, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval kábé5 éve vagyunk együtt,együtt is élünk,és fordogált bennem néhány dolog de mindig úgy gondoltam hogy elhallgatok bizonyos sérelmeket...

Az a lényeg h 22éves vagyok az egész életemet Ő rá szántam mindent megtettem érte mindenben mellette álltam,minden rendben is volt köztünk,de ma voltunk egy családi ebéden és valami apróságon összevitáztunk,amit én észre sem akartam venni de sajnos az volt mint másoknál is h ö megszokta h mindenkinél mindenki előtt mindennek elmondhat pl:nem csinálok semmit,nem gondolkozok értelmesen totál lehülyézett az én családom előtt.Persze a barátok és az övéi előtt nem szóltam semmit hiszen nem vagyok otthon de itthon emlegettem neki h nem igy kéne engemet bemutatni mindenkinek.Mivel igenis dolgozok,egészdélelőt a munkahelyemen aztán meg az itthoniakat.De ha ö mondjuk bekapcsolja a mosógépet akkor már ö csinált meg mindent én meg semmit,pedig mondtam h hagyja majd én megcsinálok mindent amikor oda érek...

Úgy érzem magam mint egy kimosott rongy,pedig szerintem nem vagyok eldobandó egyéniség...

Most persze elment az anyjáéknak panaszkodni,én meg kétségek közt vagyok,azt mondta nem kiváncsi a mondandómra,pedig én azt hittem hogy mindent meglehet beszélni...véleményt kérek,mit rontottam el?


2010. szept. 11. 17:02
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
84%

Figyu,te most egy válaszút előtt állsz.Én is voltam ebben a helyzetben,és hagytam magam..

Eltelt 10 év és egyre többet gondolok arra a napra,hogy akkor elrontottam,mert soha nem változott meg.

Neked még nem késő,de nekem igen,mert tudod engem már hozzá köt a két gyerek,meg a fél telek...


(haza ment panaszkodni,ez jóóó)

2010. szept. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van,én sem értek ezzel egyet hogy miért kell otthon panaszkodni,de vagy nem olvastad el végig vagy nem érted a lényeget...
2010. szept. 11. 17:22
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Egy szóval sem írta, hogy k..g pasija a mosásért ment haza...drágaságom, ne keverd a szezont a fazonnal...azért mert vki szerelmes, még nem kell hülyének lennie és Isaura szerepében tetszelegni...tudod, egy normális párkapcsoaltban nem lennél alárendelt..és ha nem vetted volna észre, ez nem fog változni...sőt,lepontozhatsz az őszinteségemért,a leveled után arra a következtetésre jutottam, ha mellette maradsz és szülsz neki gyereket, majd meglátod, hogy nem scak a munka, a házimunka, de még a gyereknevelés is a te nyakadba szakad, le elszel strapálva, majd még azt is szóvá teszi, és majd csinosabb, életvidám, gondtalan lánykékat fog lefektetni...szóval rántsd össze magad, add ki a szűrét, és éld az életed, légy a magad ura..aztán pedig megkapod azt, aki meg fogja becsülni a munkádat!
2010. szept. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
70%

17:29 drágaság nem kell kioktatni. Az írás minősége az ő dolga nem engem jellemez. Segíteni akartam, akarok ezért is kérdezek vissza! Nem írok mindenféle szarságot neki, mert bajban van! Drágaság!

Kérdező! azért kérdezek mert érdekel a problémád, én is voltam hasonló helyzetben, bár a párom nem ment haza.

Én leültem vele és megbeszéltem, ami iszonyú nehéz volt, hisz tök nyugodtan kellett közölni vele amit szeretnék. Ha ordítottam volna akkor pszichológiai köd lepi el a beszélgetést, s az senkinek sem lett volna jó.

Összegezve azt szeretném mondani, hogy légy higgadt, nyugodtan -akár- írd össze amit szeretnél mondani, aztán végy egy nagy levegőt és mondd! Kívánok hozzá erőt és kitartást!

2010. szept. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
A drágaság a kérdezőnek ment...Neked meg csak annyi, hogy a hazarohanás az nem a mosással kapcsolatos.
2010. szept. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

17:39 nem érted! nem kell! Írom még egyszer: nem kell!


Kérdező elnézésed kérem az off-ért.

2010. szept. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

folyt...nem vagyok biztos, hogy ilyen esetben a megbeszélés segít..

Mikor kezdett romlani a kapcsolatunk aze xemmel,én is megpróbáltam megbeszélni vele...mondtam, hogy érzem, hogy vmi van megint, érzm, hogy távolodsz...erre közölte, hogy mondjam meg, pontosan mi bajom van, de ezek nem olyan dolgok voltak, amiket tényként össze tudtam volna szedni...egy-két dolgot azért sikerült...de szinte hülyének nézett..

nos,megmondom, mi volt a problémája..nem akart már velem családot...mindenbe belekötött, megváltozott, nem tartotta be, amikben megegyeztünk, később már én is rúgtam fel a szabályokat, de neki persze mindig volt magyarázata, ha én csináltam valamit, akkor én voltam a bűnös...a mai napig nem vallja be, hogy tudat alatt kiprovokálta, hogy még több bajunk legyen egymással... pedig csak évekkel előbb kellett volna beismernie önmagának,hogy engem csak arra tart, hogy valakivel megossza az ágyat...

szóval, igaz, talán más a szitu, de te is kérdezd meg önmagadtól, mit is akarsz? Fogalmazd meg, milyen párt akarsz.. ugyanis, hiába szereted a mostanit..attól még simán lehetsz vele anynira elégedetlen, hogy nem leszel boldog, mert egyfolytában veszekedtek..

A helyedben, írnék egy listát, megkérdezném, melyik pontját vállalja be, ha lehülyéz, hívd anyukádat, segítsen összecuccolni és hagyd faképnél...és amit csak tudsz vigyél magaddal..ne hagyd ott a következő csajnak..ha meg közös lakás...akkor ügyvéd...

2010. szept. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

17:35

Neked mi bajod???

Nem írtam rád semmit, te meg felhúzod magad...azért mert leírtam, hogy a kusza szövegben mi van...

értem, felhúztad magad, mert kijavítottalak

Ezzel nem bántani akartalak. Csak megerősítem, hogy ha újra átolvasod, neked is feltűnik, mit kell ezen berágni..

és nem scak te próbálod rávezetni a dolgokra...depuffogj csak a kitalált sérelmen.

2010. szept. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező! Ott rontottad el, de nagyon, amikor elkényeztetted őt azzal, h mindent megcsináltál neki. Elhiszem, h szerelem, meg minden, de az nem azt jelenti, h kiszolgálod, és a házi cselédje vagy. Miért nem hajlandó mosni? Megcsinálni a legegyszerűbb munkát amit csak találni lehet egy háztartásban? Mert elhitetted vele, h az a helyes, majd te ugrálsz neki, ő meg kitüntetést akar azért, mert eltekert két gombot, és benyomott egy kapcsolót. Egy férfinek sem fog letörni a keze e miatt.

Most komolyan miről szól a kapcsolatotok? Te játszod a cselédet szerelemből, ő meg, ha nem csinálsz meg valamit, ahogy az neki tetszene, akkor másoknak panaszolja el, akiknek SEMMI közük az egészhez, és téged hoz kellemetlen helyzetbe, h legközelebb tuti az legyen, amit ő akar. Aztán ha ki mered nyitni a szád, megy és elpanaszolja anyucinak... Szánalmas. Most rögtön dobd ki ezt a fazont, mielőtt még jobban összekötne titeket a házasság és a gyerekek. Mert hidd el, ez csak rosszabb lesz. Kérlek, legyen már önbecsülésed.

2010. szept. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
17:53 nem puffogok, csak nem kértem a segítséget. Halál nyugodt vagyok, nem is szoktam idegeskedni, csak magamnak ártanék. Azért köszönöm! Elnézést ha kellemetlen percet okoztam! :) ;)
2010. szept. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!