Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegnap összevesztem a párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap összevesztem a párommal, és sírva távoztam Tőle. Ő nem is jött utánam, egyszer mondta ne menjek, és ennyi. Ti hagytatok volna így elmenni?

Figyelt kérdés
Mostanában eléggé elhidegültünk egymástól. Minden más fontosabb a számára mint én. Tegnap próbáltuk megbeszélni a dolgokat, de ő folyamatosan csak engem hibáztatott mindenért. Ő egyszer nem mondta, hogy hibás lenne bármiben is...Folyton csak én,én..Nagyon kiakadtam rajta, és eltört a mécses. Meg se próbált vígasztalni, folytatta tovább. Nagyon szeretem, de kezdem azt hinni, hogy ez csak az én részemről van így:( Mit tegyek? Egyszerűen nem tudunk leülni és normálisan megbeszélni a dolgokat, mert csak felidegesítem magam azon, hogy mindenért engem okol. Aztán tegnap, hogy hagyott elmenni olyan állapotban teljesen kikészített. Ti mit tennétek ilyen helyzetben?
2010. szept. 17. 10:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, hogy megromlott a kapcsolatotok.

Mindenképp meg kellene beszélni a dolgaitokat pedig. Neked is higgadtnak kellene maradnod, tudom nem könnyű. Valami történt, hogy ilyen veled. Hány évesek vagytok?

2010. szept. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Khaos válasza:
100%
Hagy hűlni a dolgokat. Ha neki is úgy a jobb, hogy nem vagy ott neki, hogy mindenféle bajt és ideget okozz akkor ne legyél ott. Ha utánad megy, és hív, akkor van értelme nyúzni a kapcsolatot, de ha nem keres, akkor talán eddig tartott...
2010. szept. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Én 22, Ő 29.
2010. szept. 17. 11:06
 4/19 anonim ***** válasza:
14%
Ez azért van, mert minden nőnek idősebb pasi kell, most meg megnézheted magad!
2010. szept. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Akkor hagytalak volna így elmenni, ha már nem szeretnélek és úgyis tudnám, hogy visszajössz. :D

Egy 29 éves pasi már egészen másképp látja a vkapcsolatot, mint egy 24 éves nő.

Remélem nem érted félre.

2010. szept. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
76%

Nem nagyon értik a fiúk az ilyen női gondolkodást, hogy el akar menni, de megsértődik mert nem tartják vissza.

A vitátokról nem tudnék nyilatkozni, fogalmam sincs kinek van igaza, de én sem mentem volna utánad. Még ha kedvem lett volna hozzá, akkor sem.

Nagyon nem szeretem az ilyen drámai jeleneteket. Meg lehet mindent csendben, halk szóvel is beszélni. Akkor is ha nagyok a nézetkülönbségek. A sirás meg a nők tipikus zsarolása. Csak egy gyenge férfi ellen hatásos.

2010. szept. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 nagyviri ***** válasza:
Sajnos a párod teljesen elzárkózik attól, hogy a kettőtök között kialakult problémákat megoldjátok. Ez azt jelenti, hogy nem érdekli a kettőtök kapcsolata, mert ha érdekelné, akkor segítene megoldást találni. A sírás sem segített a dolgon, mert a pasik kifejezetten utálják a női hisztit, bár nem csodálkozom azon, hogy eltört a mécses nálad. Ha még nem mondtátok ki a végső szót, hogy vége, akkor javaslom tedd meg. Nem látok esélyt rá, hogy anélkül oldd meg ezt a helyzetet, hogy a méltóságodon ne essen csorba. Ne alázd meg magad ezért a kapcsolatért, mert nem éri meg.
2010. szept. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de Te azt hitted, hogy majd partner lesz abban, ahogy eljátszol egy jelenetet egy szappanoperából?

"

- Itt, hagylak, te féreg, José Luis Rodriguez!

- Menj, ne is lássalak Paola, te ribanc!

[Paola sarkon fordul, az ajó felé indul zokogva, húzza maga után a gördülő utazótáskáját, kezében kistáska, haja kócos, arca frissen sminkelt.]

- Óóó, ne, ne sírj szerelmem, egyetlen Paolám, nem akartalak bántani!

- Most már késő, másnál keresek boldogságot, te szemét szoknyapecér!

- Megbántam, amit tettem, kérlek, gyere vissza!

- Hagyj békén!

- De én nem tudok nélküled élni! Ha elmész, öngyilkos leszek!

- Óóó, igazán? Hát mégis szeretsz?

- A saját életemnél is jobban!

- De igazán? Nem csalsz meg újból?

- Nem, és fáj a szívem, hogy megbántottalak.

- Mondd, hogy szeretsz!

- Szeretlek, szeretlek, szeretlek...

- Mindig tudtam, hogy te vagy az igazi férfi, óóó, José Luis Rodriguez!

"


Nnna. A viccet félretéve, ez NEM jön be a pasiknak és naiv az a lány, aki ilyen játszmákkal próbálkozik. Pláne egy 7 évvel idősebb férfit nem fogsz tudni így zsarolni. Ha nem tetszik, menj el, hagyd ott. Senki nem kötelez a kapcsolat folytatására, majd találsz jobb pasit, előtted az élet. Valóban nem jó, ha nem tudsz megbeszélni vele semmit és mindenért te vagy a hibás a szemében. De ha így van, akkor miért nem szabadulsz tőle? És pláne: miért az a legnagyobb gond, hogy hagyott elmenni? Hát pontosan, hogy el akartál menni, nem? Persze, jó érzés tartozni valakihez, de előbb fedezd fel, hogy egyedül is értékes vagy, nem szorulsz rá rossz kapcsolatokra.

2010. szept. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

egy pasi empátiából soha nem rohan egy nő után

de amikor attól fél, hogy ki lesz téve a szűre akkor ő sír, könyörög, és fut

mert nálunk is ez volt a pasimmal, ha már sírva kértem, hogy ezt-vagy azt ne tegye, hát lesz*rta

amikor meg lejárattam, és emelt fővel haza mentem és a telefont sem vettem neki fel, akkor meg nem győzött engesztelni

2010. szept. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
51%
biztos hogy az pasi volt?
2010. szept. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!