Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegnap összevesztem a párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap összevesztem a párommal, és sírva távoztam Tőle. Ő nem is jött utánam, egyszer mondta ne menjek, és ennyi. Ti hagytatok volna így elmenni?

Figyelt kérdés
Mostanában eléggé elhidegültünk egymástól. Minden más fontosabb a számára mint én. Tegnap próbáltuk megbeszélni a dolgokat, de ő folyamatosan csak engem hibáztatott mindenért. Ő egyszer nem mondta, hogy hibás lenne bármiben is...Folyton csak én,én..Nagyon kiakadtam rajta, és eltört a mécses. Meg se próbált vígasztalni, folytatta tovább. Nagyon szeretem, de kezdem azt hinni, hogy ez csak az én részemről van így:( Mit tegyek? Egyszerűen nem tudunk leülni és normálisan megbeszélni a dolgokat, mert csak felidegesítem magam azon, hogy mindenért engem okol. Aztán tegnap, hogy hagyott elmenni olyan állapotban teljesen kikészített. Ti mit tennétek ilyen helyzetben?
2010. szept. 17. 10:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

igen, pasi volt.

pl amikor kértem, hogy úgy utálom már, hogy néha gúnyolódik rajtam és totál nincs önbizalmam, mintha csúnya lennék, és nem lennék szeretnivaló, csak annyit mondott hagjam már ezzel a gyerekes hisztivel, miközben nekem potyogtak a könnyeim.

és amikor meg egyzser csak fogtam magam, és bevágtam hogy szevasz, vissza adom a kulcsot, légy boldog, én lépek, akkor 1 heti könyörgés, hogy de minden szép lesz, meg hasonlók.

és később ha megint és megint hüppögve hoztam fel valamit, kivétel nélkül minden esetben le se sz*rt!

2010. szept. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

"ma 14:00"


De remélem, otthagytad.

2010. szept. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Na ez az, ami nekünk magas.


Ha nem tetszik valami, mond el neki

Ha utána sincs változás, hagyd ott, nem baj az

De hogy egyszer hiszti, egyszer szerelem, aztán sírás, utána meg könyörgés, az nem nekünk való.

Meg értelme sincs, mert az ilyen kapcsolat úgyis menthetetlen.

2010. szept. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

igen, megint ott hagytam, most könyörög, meg imád, most békülgetünk már megint.

és a fentiekhez szólnék, hogy:

azzal, hogy valaki leül, őszintén elmondja a bajait, hajlamos a másikban kiváltani egy lenéző magatartást, ami az én, és a kérdező esetében van jelen

és ez a másik fél részéről nem mindig tudatos, inkább ösztönös.

tehát nem hiszem, hogy jelen esetben megoldás

és azzal, hogy ott hagyjuk, azzal csak elmenekültünk a problémák elől, és attól még nem fog jobban tisztelni, vagy becsülni

2010. szept. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
neked az utolsó sort ajánlom a figyelmedbe az előzőből
2010. szept. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
A megoldás útja szerintem mindig a megbeszélés. Ha ez a másik félből lenézést vált ki, az azt jelenti, hogy nem képes őszinte kommunikációra és megértésre. Ez pedig azt jelenti, hogy nem képes párkapcsolatra. Az ilyet meg ott kell hagyni. A hiszti a világon semmit nem old meg, csak bonyolítja a dolgokat, segít becsapni magunkat és egymást.
2010. szept. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
51%
Szia!Nekem is rosszul esett volna.Régebben a kapcsolatunk elején sokszor megbántott a barátom,néha előfordult,hogy sírtam.De pár válaszolónak írnám,nem feltétlenül azért sír egy nő,hogy drámázzon,taktikázzon.Csak érzékenyebbek vagyunk,jobban a szivünkre vesszük a dolgokat.Én sem azért sírtam,hogy megsajnáljon,azért mert rosszul estek dolgok.Azért várnám el,hogy utánam jöjjön,mert akit szeretünk nem engedjük el úgy,hogy tudjuk ,mi okoztunk neki fájdalmat.Szerintem aki igazán szereti a másikat,az nem nézi tétlenül.Persze ez csak az igazán bántó dolgokra érvényes,tényleg vannak olyan nők akiknél ez csak hiszti.
2010. szept. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
51%

Ha nekem haragból így elmenne a barátnőm, akkor azt feltételezném, azért ment el, mert neki jobb egyedül. Azt is gondolnám, hogy tudja, mi a jó neki, ezért döntött így. Közben szeretném annyira, hogy jót akarjak neki és ne próbáljam az akaratom ellenére magamhoz láncolni. Tiszteletben tartanám a döntését. Ha akar, visszajön, legalábbis jelentkezik, de hadd döntsön a sorsáról.

24 F

2010. szept. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
*akarata ellenére
2010. szept. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!