Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összevesztem a párommal, mit...

Összevesztem a párommal, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval kábé5 éve vagyunk együtt,együtt is élünk,és fordogált bennem néhány dolog de mindig úgy gondoltam hogy elhallgatok bizonyos sérelmeket...

Az a lényeg h 22éves vagyok az egész életemet Ő rá szántam mindent megtettem érte mindenben mellette álltam,minden rendben is volt köztünk,de ma voltunk egy családi ebéden és valami apróságon összevitáztunk,amit én észre sem akartam venni de sajnos az volt mint másoknál is h ö megszokta h mindenkinél mindenki előtt mindennek elmondhat pl:nem csinálok semmit,nem gondolkozok értelmesen totál lehülyézett az én családom előtt.Persze a barátok és az övéi előtt nem szóltam semmit hiszen nem vagyok otthon de itthon emlegettem neki h nem igy kéne engemet bemutatni mindenkinek.Mivel igenis dolgozok,egészdélelőt a munkahelyemen aztán meg az itthoniakat.De ha ö mondjuk bekapcsolja a mosógépet akkor már ö csinált meg mindent én meg semmit,pedig mondtam h hagyja majd én megcsinálok mindent amikor oda érek...

Úgy érzem magam mint egy kimosott rongy,pedig szerintem nem vagyok eldobandó egyéniség...

Most persze elment az anyjáéknak panaszkodni,én meg kétségek közt vagyok,azt mondta nem kiváncsi a mondandómra,pedig én azt hittem hogy mindent meglehet beszélni...véleményt kérek,mit rontottam el?


2010. szept. 11. 17:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jellemtelen alak a párod.
2010. szept. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Hallod?!Te menj jobbra Ő meg balra..vissza se nézz!


Ne pazarolj rá több évet az életedből,mert NEM fog megváltozni!Semmibe vesz téged!!

2010. szept. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Mit rontottál el?!


Azt,hogy nem szólalt meg előbb az önérzeted!

2010. szept. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen ott rontottad el, hogy mindent megcsinálsz neki

Van két keze ő is le tud pl boltba menni, porszívózni stb

Mosni is

Mivel alárendelted neki magad, úgy érzi ő az úr a háznál és csak ő tud mindent

Ha ez nem változik sok értelme nem lesz

Továbbá hogy így megalázzon a saját családom előtt még nehogy neked legyen lelkifurdalásod?!

És a barátok előtt? ÉN már rég megmondtam volna neki mikor menjen balra és jobbra

2010. szept. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Haza ment panaszkodni???? WOW! Egy mosás miatt van a probléma??? Uh! Végy egy nagy levegőt és kérd meg hogy ne szaladgáljon mindenért a mama szoknyája mellé. Legyen férfi! Ha gond a mosás akkor ne csinálja!
2010. szept. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem értettem, hogy miért kell elnézni, hogy egy férfi nem végez házimunkát..pláne, ahol nincs kis gazdaság vagy valami...

Egy férfi tud főzni, mosni, vasalni, takarítani és gyereket nevelni is.. a két emberen múlik, hogyan felezi meg a munkát.

És jobb lenne, ha visszaköltöznél a szüleidhez, és keress magadnak olyan párt, aki megbecsül...de addig ne várd el senkitől, hogy megbecsüljön, ha te sem becsülöd meg magad!!!!Jah, és ha ő társaságban lehülyéz, akkor mit finomkodsz, küld el a francba...

2010. szept. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Nehari de nem a mosással volt a gond hanem a becsületemről...és hogy szóvátettem
2010. szept. 11. 17:14
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Itt te vagy a legjobban hibás... Aki hagyja hogy ilyet tegyenek vele az meg is érdemli. Aki kiszolgálja a másikat éveken át és nem szól semmit az utána mit vár? Nehogy azt hidd hogy majd visszakpod! Csak azt tanítod meg neki hogy bármit tehet veled.
2010. szept. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Gondoltam h csakis a nő a hibás mindenért,te nem tennél meg mindent a párodért szerelemből?
2010. szept. 11. 17:20
 10/23 anonim ***** válasza:

A becsületedről volt szó s nem a mosásról, akkor miért írod a mosást? Vagy azt tette szóvá a közös ebéden?

Már rég rossz ha férfi haza jár panaszkodni.

2010. szept. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!