Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen hatással van a kapcsola...

Milyen hatással van a kapcsolatotokra a brutális albérlet ár?

Figyelt kérdés
Budapesten élünk a férjemmel. A fizetésünk 35%-át viszi el az albérlet. Haza is költözhetnénk vidékre szülőkhöz. 4 évig jártunk be dolgozni, ami napi 4 óra utazást jelent. Állandó dugó van az autópályán. Ha lakást vásárolnánk akkor az 250 ezres törlesztő lenne 20 évre. A szüleink felhozták, hogy miért nem költözünk haza. Én értem, hogy anyagi szempontból jobb lenne, de rengeteg utazás + 0 magánélet. Kilátástalannak érzem a helyzetünket. Az albérlet brutál drága, a lakáshitel még annál is több, de 30 évesen meg nem akarunk szülőkkel élni.
2022. febr. 15. 08:54
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
100%
40# Rabszolgaság szint ez már, nem szabad élet.
2022. febr. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
57%
Azt nem értem, kik szavaznak ezek után még mindig a fideszre??
2022. febr. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
90%
Azok akik észnél voltak a baloldali kormány alatt, és semmi esetre sem akarják vissza. Bárcsak lenne egy harmadik opció.
2022. febr. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
77%
A szaporaptorok és a zsákkrumplis nyugdíjasok. Sajnos többen vannak mint a dolgozó, gondolkodó emberek.
2022. febr. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
94%
#43 Mennyivel jobb, hogy most nem baloldali kormány van és 30 évesen élhetek anyámék nyakán a 6 millió spórolt pénzemmel, mert nem vagyok nős és nincs gyerekem. De legalább nem Gyurcsány uralkodik rajtam. Nem szeretném idekeverni a politikát, de aki az alapján tartja megfontoltnak magát, hogy mi volt 16 éve, az nem intelligens. Vezessük vissza a királyságot, mert akkor még megvolt a területünk nagy része.
2022. febr. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
12%

45-ös nem fikázásból mert a mostani kormány se a legjobb de Gyurcsán eladta az országot. Konkrétan sorba akaszkottak fel az emberek, a hitelek bedőltek, a gyárakat eladta, folyamatosan sztrájkoltak az emberek, nem volt munkahely ráadásul a rendőrök úgy visszaélhettek a hatalmukkal ahogy van ha akartak agyon vertek ha nem akkor meg megúsztad, és konkrétan becsődölt az ország. És vannak olyan idióta emberek akik ezt a korszakot vissza várnák. Biztos ők voltak Gyurcsán spanjai azt hirtelen nekik is több millióik/milliárdjaik lettek mint Mészárosnak. Szóval nem tökéletes a mai kormányzás sem mert lehetne ettől sokkal jobb de attol a Gyurcsány korszaktól 1000x jobb.


Ha meg már a politikánál tartunk akkor igen is Kádár korszaka volt a legjobb. Sírtunk hogy nincs semmink még is megvolt mindenünk. Tisztelték a munkás embert na meg persze kötelező volt dolgozni is. Egy háború utáni országot kellett újra építeni és rendbe rakni. Persze kommunizmus így meg úgy de még is volt élet. Mindenkinek minimum 4 de attól több gyermeke született a mai világba ezt azért nehéz elmondani az is csoda ha valakinek 1 gyermeke van mivel olyan nehéz megélni.

2022. febr. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
100%

Mi hazánk mozgalom, Toroczkai pártja.

Se narancs, se szegfű vagy ezek csökevénye.

2022. febr. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
74%

46os miért Orbánc mit csinál? Emberek halnak éhen, családok kerülnek az utcára miatta.


Tönkrement az oktatás az egészségügy az alulfizetettség miatt. Éves várólisták vannak a kórházakban mert nincs személyzet.

2022. febr. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
0%
48, soha nem éltem még jobban mint az utóbbi években. Ezt látom a környezetemben is. 46-osnak igaza van.
2022. febr. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
100%
nyilván aki szül az jól is fog élni. Aki meg nem, az is, csak külföldön <3
2022. febr. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!