Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akar valamit, vagy rovátka...

Akar valamit, vagy rovátka lennék én is?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, akivel elég jóban vagyunk kb. három éve. Ritkán találkozunk, mivel messze élünk egymástól. Egy hete azonban együtt töltöttünk pár órát. Sokat beszélgettünk, iszogattunk. Egész este flörtöltünk, a többiek elmondása szerint izzott közöttünk a levegő. Simogatott- nem tolakodóan, nem feltűnően, inkább olyan "Érezd, hogy itt vagyok" dolog volt. Aznap este nem történt semmi.

Azóta egyszer beszéltünk, ami mondhatni "nagy lelkizés" volt, de ez az este nem jött szóba.


Nem igazán tudom, hogy azért történt a péntek, mert ivott, vagy azért, mert én érdeklem? A történethez hozzá tartozik az is, hogy ő a saját szakmájában megbecsült, elismert ember. Félek, hogy azt hinné, engem csak azért érdekel. (Természetesen nem ezért érdekel, én emberileg szeretem, nem a munkája miatt)


2010. szept. 11. 10:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát neked nem lehet valami sok önbizalmad.

Nem hiszem, hogy pazarolná az időt (három év), és nem utazgatna feleslegesen, "rovátkát" bárhol találhatna. Lehet, hogy az alkohol feloldotta a gátlásait, azért volt egy kicsit bátrabb.

2010. szept. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ő zenész, és általában a koncerteken szoktunk találkozni...
2010. szept. 11. 15:21
 3/9 manka14 válasza:
Miért nem kérdezed meg hogy most mi van kettőtök között??
2010. szept. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Talán gyáva vagyok.
2010. szept. 11. 16:39
 5/9 manka14 válasza:
És a mai napig tarjátok a kapcsolatott??
2010. szept. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen.
2010. szept. 12. 13:04
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem hiába kérdezed meg, mondani bármit lehet.Ha nagyon akarod, vágj bele és majd kiderül.És ne azon járjon az eszed, h rovátka leszel, lehet ő is a tiéd.Több önbizalmat!
2010. szept. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha te is úgy érezted, hogy ott, akkor valóban izzott a levegő köztetek (flörtöltetek, magad is ezt írod), akkor hidd el, egy gyors, lángoló pár napos kaland is szebb emlék, mint az a nyomasztó-fojtó érzés, hogy lehetett volna valami, de elszalasztottad a sok agyalással...

Legyél lazább, ne apát keress a leendő gyermekeidnek, hanem élj egy kicsit!

Igen, ahogy mondták, az alkoholban oldódnak a gátlások.

Hidd el, egy férfi ennyire az elején egyáltalán nem azon töpreng, hogy téged mi motivál (pénz, státusz), hanem hogy hogyan vegyen le a lábadról. Élvezi a játék izgalmát.

2010. szept. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 manka14 válasza:

Akkor az jó:D Boccs mást nem tudok írni:D

De én mindenképen beszélnénk vele

2010. okt. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!