Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rettentően félek, más is van...

Rettentően félek, más is van így? Részletek lenn

Figyelt kérdés
lassan féléve különélek szüleimtől.sosem volt olyan szoros kapcsoltom velük, sokat vitáztunk míg velük laktam. mióta elköltöztem jobb minden, de egyre többször tör ki rajtam sírógörcs :((( pánikszerű az egész, félek, hogy szüleim meghalnak, és szörnyű belegondolni :( apum 62 éves lesz anyum 55éves nagyon idősnek tartjátok őket? apum fiatalos, és nincs egészségügyi baja, anyum sem, csak elrettent, amikor nézek egy képet róluk, és látom hogy őszülnek :(((( mar a lelkiismeret, hogy bunkón bántam velük, míg velük éltem :(mit tehetnék???
2010. szept. 10. 23:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Gondolj arra, hogy még minimum 15-20 évig veled lesznek. Azért ez elég nagy idő, de simán lehet még ennél is több.


Egyébként ez a felnőttéválás, velük gyerekként éltél, most hogy saját lábadra álltál, felelősségteljesebb lettél, megváltozott a szemléletmódod. Ez teljesen normális.

Most már ne nézz visszafelé, ne rágódj a múlton, még nincs veszve semmi! Lehetm, hogy most fog igazán szoros és bensőséges kapcsolat kialakulni köztetek! Elég gyakori, hogy a fizikai eltávolodás hozza meg a lelki közelkerülést, mert akkor már nem lesznek a mindennapos idegesítő kis játszmák, viták köztetek.

2010. szept. 11. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Székely Éva válasza:
100%

Őrülök, hogy jó útra leltél. Gondolom a különélés is segített ebben.

Soha ne feledd, hogy igazám TENNI csak az élőkért tudunk.

2010. szept. 11. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Az én nagymamám 90évig élt, ha ez megnyugtat.


De úgy az utolsó 2 évben már elég beteges volt, tehát akkor már látszott, hogy nincs sok hátra.


Bár biztos attól is függ milyen géneket örökölt valaki, hogy mennyire fitt.


Pl az én anyám most 65 éves, és őszül persze, de festi a haját, és biciklizik, meg dolgozik is nyugdij mellett, tehát ő neki eszébe sem jut, hogy elhagyja magát. Ő még úgy pörög, mint egy 30éves.


Szóval ezt csak te láthatod, hogy mennyire vannak jól, de szerintem ha már gond van, azt észre fogod venni.

40-60éves kor között mindenki elkezd őszülni, van aki előbb, van aki később, de ez még nem jelent semmit.


Ne aggódj hülyeségeken.

Ha nem betegek, akkor még sokáig fognak élni :)

2010. szept. 11. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!