Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mikor láthatom...

Szerintetek mikor láthatom még a fiamat? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon nagy hülyeséget csináltam. Egy évet ültem és olyan 3-4 hónapja szabadultam. A feleségem nem engedi hogy lássam a gyerekünket aki nemsokára 2 éves lesz. Nem vagyok bakrabló meg sorozatgyilkos, pedofil meg semmi ilyesmi. Kicsit többet ittam mint amennyit kellett volna (tudom h ez nem mentség és vállaltam is). Már rég megbántam és azóta nem is iszok (amúgy se voltam/vagyok/leszek alkoholista) max 1-2 sört de attól semmi bajom. Már egy csomószor bocsánatot kértem tőle is és szeretném látni a fiamat még azt se engedi hogy ránézzek. Nagyon szarul esik és nem tudom hogy mit csináljak. Most nagyon egyedül maradtam. Szerintetek mit csináljak?

A beszólásokból nem kérek...

29/F


2010. szept. 10. 20:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nem azt írta a kérdező, hogy a feleségét bántalmazta, hanem azt, hogy súlyos testi sértést követett el. Egyébként ha egy piti kocsmai verekedésben eltörte valaki orrát, már az is súlyos testi sértésnek minősül.

Ha a feleséged már nem aakar tőled semmit, ezt tiszteletben kell tartanod. A fiadról ne mondj le, de mindenképpen rendezett életvitel kell ahhoz, hogy magad mellé állíts bárkit, akár a gyámügyet, vagy nagymamát, bárkit, aki segít a fiad közelébe kerülni. Sose balhézz a feleségeddel, sose menj piásan hozzá, és soha ne fenyegesd őt emiatt. Ha ő látni sem akar, próbáld elérni, hogy a nagyszülőknél tölthess egy kis időt a kisfiaddal, aztán kicsit többet, stb.

2010. szept. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
53%
Én is pontosan ugyan igy éltem,csak a nagy ívászatnak az lett a következménye,hogy a kislányom soha többé nem láthatja az apukáját,mert alkoholos mámorában öngyilkoságot követett el!23 éves vagyok tul vagyok egy pár pofonon,orr törésen,rugdosáson(terhesen is) stb!Sajnos én sem adnám a gyerekem,én is ezt tettem!!!A leányzonak adok igazat!
2010. szept. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Ja egy-két sör meg a többi ami jól esik az elsö kettö után!
2010. szept. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nem ismerem akiket bántottam. Többször is próbáltam vele beszélni de nem akar rólam hallani. Soha nem csináltam semmi rosszat velük és tök normálisan éltünk. Ha odamegyek nem is hallgat meg pedig bármit megtennék. Mindig mondja hogy menjek el onnan és szó nélkül el is megyek...de nem csinálhatjuk ezt mindig. Még abba is beleegyeznék h legalább 5 percet legyek vele vagy mittudom én. Ez a legszarabb az egészbe...
2010. szept. 10. 22:08
 15/15 anonim ***** válasza:
Nalam nagyon kellene pedaloznod par evig, hogy visszafogadjalak. Mar ha meg szeret a feleseged. Ha nem, akkor ne zaklasd es hagyd uj eletet kezdeni. Fel, hogy a gyerekkel hatassal leszel a bortonben tapasztaltak miatt, mert sajnos tenyleg nagyobb ra az esely, hogyha valakinek ult az apja, o is fog, ha abban nevelkedik es jogosan tart ettol, hisz kifordultal magadbol, amikor elkovetted a sulyos testi sertest raadasul nem is egyszer, hanem mar ketszer...mi a garancia ra, hogy nem lesz ilyen? En is feltenem a gyereket toled amig be nem bizonyitod, hogy nincsenek ilyen kitoreseid tobbe es nem iszol. Ehhez pedig kell par ev - legalabbis nekem mindenkepp kellene. De az is lehet, hogy a feleseged szeretne uj eletet kezdeni massal, akkor pedig engedd el. Most nem szekalasbol, de meg ot hibaztatod es neked esik sz.rul? Es ahogy te viselkedtel, nem esett egy csomo erintettnek sz.rul?
2010. szept. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!