Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mikor láthatom...

Szerintetek mikor láthatom még a fiamat? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon nagy hülyeséget csináltam. Egy évet ültem és olyan 3-4 hónapja szabadultam. A feleségem nem engedi hogy lássam a gyerekünket aki nemsokára 2 éves lesz. Nem vagyok bakrabló meg sorozatgyilkos, pedofil meg semmi ilyesmi. Kicsit többet ittam mint amennyit kellett volna (tudom h ez nem mentség és vállaltam is). Már rég megbántam és azóta nem is iszok (amúgy se voltam/vagyok/leszek alkoholista) max 1-2 sört de attól semmi bajom. Már egy csomószor bocsánatot kértem tőle is és szeretném látni a fiamat még azt se engedi hogy ránézzek. Nagyon szarul esik és nem tudom hogy mit csináljak. Most nagyon egyedül maradtam. Szerintetek mit csináljak?

A beszólásokból nem kérek...

29/F


2010. szept. 10. 20:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Mit csináltál, amiért bezártak?Csak mert azért még senkit nem csuktak le, mert alkoholt fogyasztott.

Fordulj a gyámügyhöz a láthatás miatt, ha nem követtél el akkora nagy bűnt, tuti van láthatási jogod...ha nem megy másképp, hát hivatalosan kell elintézni!

2010. szept. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Próbáltad megbeszélni ezt a dolgot a feleségeddel?Mármint a börtönnel és a fiaddal kapcsolatos dolgokat? Ha igen,akkor meghallgatott? Gondolom azért nem engedi,hogy lásd a fiadat mert nagyon haragszik rád,de ez nem lehet ürügy.Be kell látnia,hogy a gyereknek apára is szüksége van,ha okos és a gyermeketek lelki életét is figyelembe veszi,akkor engednie kell.

Hogy erre,mi a megoldás? Hááát,azt hiszem a kommunikáció...

2010. szept. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az 1. válaszolóval. Ha nem ellenük tettél valamit piásan, akkor a gyámhatósághoz menj.
2010. szept. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Legyél kitartó, ne add fel, de ne legyél erőszakos. Csak a fiadat akarod látni, vagy a feleségedet is vissza akarod kapni? Ezt azért tisztázd magadba, és ennek megfelelően lépj tovább. És soha ne menj a közelükbe ha csak egy kortyot is ittál.
2010. szept. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
A feleségemet úgyse kapom vissza. súlyos testi sértés egymás után 2×
2010. szept. 10. 20:22
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Bántottad a feleségedet???Ellene követted el a súlyos testi sértést???Csak mert akkor ne haragudj, de én sem engednélek a közelünkbe!!
2010. szept. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez előttem szóló már feltette a bennem is megfogalmazódott kérdéseket. Ha nem ártottál nekik, akkor van esélyed a láthatásra. Hivatkozz arra, hogy a pici a kapaszkodód, vissza akarsz illeszkedni a társadalomba.

Fontos, hogy semmi olyat ne tégy, amit felhasználhat ellened! Még egy hangos szót sem!

A gyámügy eljárásáig annyit tehetsz, hogy minél rendezettebb életet mutatsz fel (munka, otthon stb) és írhatsz neki leveleket, amelyeket nagykorára szánsz. Így legalább érezheted, hogy vele törődsz...

2010. szept. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
86%
Felügyelet melletti láthatásra biztosan jogod van így is, csak be kell adni a kérvényt a bíróságra.
2010. szept. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Hú, basszus, akkor tényleg nem mostanában... Persze egy próbát megér. Max kérd ki ügyvéd véleményét, hogy hány év után minősíthetik úgy, hogy újra lehetőséget kapj, ha angyalként élsz.

Így elég gáz, mert gondolom kismama volt esetleg újszülöttel, mikor bántottad.

2010. szept. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ,hogy a bíróság eltiltott-e a gyerekedtől? Ha igen,akko nem sok esélyed van,de ha nem akkor a feleséged köteles engedni a láthatást.
2010. szept. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!