Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a nők olyanok, mint az...

Ha a nők olyanok, mint az almák, akkor a férfiak sokszor azok után nyúlnak, amik már leestek a fáról vagy al alsó ágakról könnyen elérhetőek és nem olyan szépek. Van benne valami?

Figyelt kérdés

A magasan lévő szép, érett almáknak ki kell várni, míg lesz valamelyik elég bátor és türelmes ahhoz, hogy utána nyúljon.



Nem tudom pontosan idézni, bocs.


2010. szept. 10. 17:08
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Hát az idézetet szetintem nem csa ka külcsínre lehet vonatkoztatni. Én kimondottan a belbecsre vonatkoztattam.

A mérc helyett pedig az jutott eszembe, hogy igen, én is sokszor tapasztaltam már, milyen gyávák sokszor a szerelmes férfiak . (nem magamról beszélek, a környezetemben élőkről)


érdekes módon ha nem szerelmesek - vagy szimplán csak tetszik egy csaj, akkor pl. nagyn bátrak.

2010. szept. 10. 18:06
 12/19 anonim ***** válasza:
66%

Manapság a rothadó almák felé tendálnak az emberek, "carpe diem, élvezd az életet".

Nyilván sokaknak fogok konzervatívnak tűnni de nálam alap h a csaj legyen szűz. Ha én is úgy gondolkodnék, mint sokan már az elején tudják h úgyse tart pár évnél tovább akkor én se tenném magasra a lécet és nem pedáloznék a csajért, mert ez esetben nem érne annyit az egész, úgyis lenne másik.

2010. szept. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
amúgy meg: nagyobb szerelem=fájdalmasabb visszautasítás
2010. szept. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

18.26. : ÉS akkor inkább meg se próbájátok, csak ogy ne utasítsanak vissza ?

Jó, hogy felhoztad ezt a dolgot, ilyen fiúismerősöm is volt nem egy. Sose mondta meg a csajnak, h szereti, aztán keresett egy barátnőt és még évek múlva is a szerelméről áradoztt nekem a játszótéren dumálás közben .

2010. szept. 10. 18:32
 15/19 anonim ***** válasza:
Attól is függ, érnek-e annyit, amilyen magasan vannak.
2010. szept. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Én a fa teteje felé lévő alma vagyok és arra várok hogy valaki bátor leszedjen :)

Amúgy tökjó hasonlat:) Hol hallottad?

2010. szept. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha tegyük fel én is elérhetetlen alma vagyok akkor nem csak én tehetek róla. Ugyanis akárki nem jó, mert abból csak válás enne és megkeseredés.

Nekem is vannak követeléseim, pl. erkölcs és komolyság, illetve hogy szeressen és én is úgyszintén.

Egy nő azért marad egyedül öregkoráig, mert nem talált olyan férfit aki hozzáillő vagy nem vonzódott hozzájuk...ilyen is van. És még mindig jobban tette, hogy egyedül maradt, mint hogy kínkeservvel és undorral élje le az életét.

2010. szept. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Én magamat legszívesebben a fa tetejére raktam volna fiatalon, de végül megelégedtem a középső szinttel is, hogy akárki azért ne szedjen le.

A férjem lustácska lett volna a magas almákhoz, meg nem is mert volna belevágni.

Meg az almának akarni is kell, hogy leszedjék.

2010. szept. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"A nők olyanok, mint az almák a fán. A legjobbak a fa tetején vannak. A legtöbb férfi nem nyújtózkodik a jókért, mert félnek, hogy leesnek és megsérülnek. Ehelyett néha csak elvesznek egy almát a földről, ami nem olyan jó, viszont könnyű. Az almák a fa tetején azt gondolják, hogy bennük van valami hiba, pedig valójában ők csodálatosak. Csak várniuk kell a megfelelő férfira, aki elég bátor lesz hozzá, hogy felmásszon a fa csúcsára."


így van pontosan. nekem nagyon tetszik az idézet.

2010. dec. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!