Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a nők olyanok, mint az...

Ha a nők olyanok, mint az almák, akkor a férfiak sokszor azok után nyúlnak, amik már leestek a fáról vagy al alsó ágakról könnyen elérhetőek és nem olyan szépek. Van benne valami?

Figyelt kérdés

A magasan lévő szép, érett almáknak ki kell várni, míg lesz valamelyik elég bátor és türelmes ahhoz, hogy utána nyúljon.



Nem tudom pontosan idézni, bocs.


2010. szept. 10. 17:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
Igen ez igaz. Rám is érvényes. Nem vagyok könnyen kapható ezért nem is küzdenek...van aki nem mer...
2010. szept. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%
Hát igen, de a fa tetején levő elérhetetlen gyümölcs túlérik, megkukacosodik, megcsipkedik a madarak és nem lehet hasznára senkinek.Az érési idő fontos...de túl sokáig várni nem érdemes...
2010. szept. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Milyen igazat szolt a masodik. Ennel jobban nem lehet leirni. Az nagyon nagy problema lehet a parkeresesben, ha valaki tul magasra teszi a mercet (az sem jo, ha magat sokkal tobbre tartja masoknal - ez a legtobb embernek ellenszenves). Elszalad gyorsan az elet es semmi garancia nincs, hogy majd 35 evesen megjelenik az igazi.
2010. szept. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Szerintem ez az idézet(szerűség) nem teljesen a magasra tett mércéről szól.
2010. szept. 10. 17:24
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy almát jobbára csak egyszer lehet megenni. A nők nem olyanok, mint az almák, ha valaki mégis úgy kezeli őket, akkor meg...
2010. szept. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
65%
Ne ilyen hülyeségekkel foglalkozzatok, hanem éljetek!
2010. szept. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Igen a férfiak zöme lusta, ha egy férfi meglát egy viszonylag megfelelőt, akkor az is megteszi.

Nehezen elérhető alma meg unalmas és fárasztó a sikertelenség.

A férfiak szerintem általában a 4. randevú után szeretnek beleharapni, jó mélyen abba az almába. Ha nem lehet, akkor az alma a fán marad.

2010. szept. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó igazad van. De nem minden férfi ostoba, igénytelen qrógép, akinek mindegy ki, csak legyen valaki viszonylag tűrhető. Vannak nagybetűs Férfiak is. Ők várnak akár a 26. randiig is, és nem a mennyiségre/gyorsaságra mennek, hanem a minőségre.
2010. szept. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
17:21 vagyok. Szerintem benne van a tul magas merce, mert lehet, hogy a ferfi nem kuzd a fenti almaert, de ennek mas oka is lehet. Lehet, hogy nem akar egy hiu, magat masok fole emelo novel lenni. Mert aki atlagon feluli kulsovel rendelkezik, az altalaban tisztaban van ezzel es varja az alkalmat, hogy a neki "kijaro" kulseju partnert talalja meg. Csak az elet nem igy mukodik es egy hosszutavu kapcsolatban amugy sem a kulsorol szolnak a dolgok. Epp ezert van sok valas. Elvesz valaki egy szep not, aki 45 evesen mar nem olyan, mint fiatalon es a ferj csereli is fiatalabbra. Ezzel arra probalok utalni, hogy a szepseg nem minden egy kapcsolatnal es ha valaki azert nem teszi magat elerhetove, mert o annyira szepnek tartja magat, hogy senki sem eleg jo neki, akkor az par ev mulva keseregni fog, hogy miert volt olyan valogatos. Tobb jol kinezo rokonom is egyedul oregedett meg emiatt (ok voltak a magasan levo almak, de ezt mar megbantak).
2010. szept. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem irni, hogy en ezt nem szexualis ertelemben ertelmeztem, hanem parkapcsolatilag.
2010. szept. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!