Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól csinálom így, vagy ez...

Jól csinálom így, vagy ez gerinctelenség?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, 3 éve. Szerelmes belém rajong értem, minden szinten, főz, süt, állást intéz nekem a barátain keresztül, verset ír, meg sokminden. Nagyon rendes, csak az a baj hogy kiszerettem belőle és beleszerettem féléve egy nős férfiba. Nem volt semmi azzal a pasival, csak néhányszor találkoztunk, mert többet nem akartam, a lelkiismeretem miatt. De szerelmes vagyok abba a másikba, rá vágyom, a barátommal a szex már nem az igazi nekem, neki igen, mert rajta vezetem le a másik férfi iránti vágyaimat (= azt a pasit képzelem csukott szemmel a helyébe olyankor). Valójában a másik férfinek is tetszem, egy szavamba kerülne a szeretői kapcsolat, de nem akarok második lenni, egy időszakos valaki és tudom, hogy ő sosem szeretne becsülne annyira mint a mostani. A rossz az, hogy a barátom semmit sem sejt, arról hogy már nem kell. Egyre intenzívebb, kedvesebb én pedig már megőrülök! Nem akarok szakítani vele, mert nekem ő a biztonság, és nekem így kényelmes. Viszont mivel együtt élünk, látni se bírom néha mert a másikon jár az eszem. Nem tudom mi legyen, ha elhagyom az neki is rossz lenne, meg nekem is. A másik férfi sokkal vonzóbb, eredetibb, humorosabb, külsőre is pont a zsánerem barna haj, barna szem. Gondoltam arra, hogy szeretőként összejövök vele a pasim mellett, de nem tudnék annyit hazudozni, plussz az bunkóság.


Melyik lenne a jobb?

1. velemaradni, átvészelni ezt a nehéz szerelmet

2, elhagyni örökre.


2010. szept. 10. 13:29
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Maradok a pasimnál és igyekszem elfelejteni a másikat. Bár nagyon nehéz, naponta sírok, annyira szenvedek a hiányától.

Még úgyis nehéz hogy kiderült: előttem is voltak szeretői korábban a feleség mellett. Ebben a mostani kapcsolatomban megbecsült nő, később anya lehetek, királylány, a másikba viszont csak egy másodhegedűs, hazudozó senki, egy 5000.ik szerető az életében, különösebb hatások, nélkül. Szeretem, de nehéz. Nagyon. A nőkbe valahol benne van hogy egy ilyen rosszfiút szeressenek.

2010. szept. 10. 22:45
 22/22 anonim ***** válasza:
Sokkal rosszabb,mintha prosti lennél,mert az legalább közli az árat.Te viszont mindent el akarsz venni és semmit nem akarsz adni érte.Számító,szemét magatartás.Megérdemled,hogy ugyanebbe a helyzetbe kerülj,a férjed(remélem,nem ő lesz az,hanem lehetőleg a másik)csak kényelmi okok miatt maradjon veled,mert jól főzöl és szépen vasalod az ingeit,különben pedig (te már addigra 4o leszel,kissé el is hízol)a 20 éves tikárnőjére gondol miközben téged gyömöszöl az ágyban.Az élet nem ver bottal,tudod-e?
2010. szept. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!