Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól csinálom így, vagy ez...

Jól csinálom így, vagy ez gerinctelenség?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, 3 éve. Szerelmes belém rajong értem, minden szinten, főz, süt, állást intéz nekem a barátain keresztül, verset ír, meg sokminden. Nagyon rendes, csak az a baj hogy kiszerettem belőle és beleszerettem féléve egy nős férfiba. Nem volt semmi azzal a pasival, csak néhányszor találkoztunk, mert többet nem akartam, a lelkiismeretem miatt. De szerelmes vagyok abba a másikba, rá vágyom, a barátommal a szex már nem az igazi nekem, neki igen, mert rajta vezetem le a másik férfi iránti vágyaimat (= azt a pasit képzelem csukott szemmel a helyébe olyankor). Valójában a másik férfinek is tetszem, egy szavamba kerülne a szeretői kapcsolat, de nem akarok második lenni, egy időszakos valaki és tudom, hogy ő sosem szeretne becsülne annyira mint a mostani. A rossz az, hogy a barátom semmit sem sejt, arról hogy már nem kell. Egyre intenzívebb, kedvesebb én pedig már megőrülök! Nem akarok szakítani vele, mert nekem ő a biztonság, és nekem így kényelmes. Viszont mivel együtt élünk, látni se bírom néha mert a másikon jár az eszem. Nem tudom mi legyen, ha elhagyom az neki is rossz lenne, meg nekem is. A másik férfi sokkal vonzóbb, eredetibb, humorosabb, külsőre is pont a zsánerem barna haj, barna szem. Gondoltam arra, hogy szeretőként összejövök vele a pasim mellett, de nem tudnék annyit hazudozni, plussz az bunkóság.


Melyik lenne a jobb?

1. velemaradni, átvészelni ezt a nehéz szerelmet

2, elhagyni örökre.


2010. szept. 10. 13:29
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
84%

először is ha nem vagy szerelmes a párodba akkor hagyd el!!mert így okozod neki a legnagyobb fájdalmat és nem beszélve arról hogy meg kell adnod neki az esélyt hogy egy másiknő oldalán boldog lehessen és VISZONT szeressék!!!!!!!


másodszor:szeretőnek lenni megalázó!! ha egyszer leszel is első nincs rá garancia hogy veled nem fogja ugyanazt csinálni.


harmadszor:a nős férfinak a feleségével mi lesz?ő nem érdemli meg hogy elszeresd tőle.te mit szólnál ha a feleség helyébe lennél.előbb zárja le anős férfi is a kapcsolatát a feleségével.


negyedszer:ha a nős férfinak nem csak felesége hanem gyerekei is vannak akkor képes volnál szét rombolni egy családot?ártani szegény gyerekeknek akiknem tehetnek semmiről?


egy szó mint száz:hagy ott a párod mert lehet hogy egy darabig rossz lesz neki de lesz esélye másnál a boldogságra.a nős férfi meg ha veled akar lenniakkorő is zárja le a kapcsolatát előbb!!


bocsi hogy hosszú voltam!

2010. szept. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lépj tovább. Én is így voltam, továbbléptem. Szerintem nem lehet beletörődni, és egy egész életet feladni csak azért, mert ő szeret és mert biztonságérzetet ad. Kell a szerelem, a jó szex, a bizsergés, szerintem vállald be, és lépj tovább.
2010. szept. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Azon gondolkozz el, hogy te mit akarsz, és aszerint dönts. Senki nem tudja, hogy neked mi a jó, egyedül te, vagy sokszor még te sem.


Szeretném elmesélni neked az én történetem, hátha találsz benne valamit, amit magadra tudsz vonatkoztatni. Ha úgy gondolod felesleges, ne olvasd végig, elöre szólok, konkrét tanácsot nem fogok adni.


A történetem sokban különbözik a tiédtöl. Nálam az örült szerelem jött elöbb. Beleszerettem valakibe, akivel nem lehettünk egymáséi (ez a szál hasonló arra, hogy a te szerelmed házas, bár nálunk más volt a helyzet). Tudtam, hogy ö is vonzódik hozzám, szeret engem, de emiatt a dolog miatt nem akart tölem semmit, elutasította az érzelmeimet, holott tudom, érzem, hogy szeretett, de nem bírta leküzdeni magában azt az akadályt, ami köztünk volt. Elcsattant pár csók is (ö csókolt meg), de amikor szerelmet vallottam neki megijedt, és jöttek azok a dolgok, amiket leírtam.

Én magam alá zuhantam, nem bírtam elviselni, öngyilkos akartam lenni, stb.


Aztán jött egy fiú, aki nagyon szerelmes volt belém. Segített, ahol tudott, összeszedett engem, szép volt vele minden, jól éreztem magam vele, csak mást szerettem, másba voltam szerelmes.


De akkor én elhatárzotam, hogy ezzel a fiúval leszek, ha törik, ha szakad, ha beleörülök, ha beleszakadok, akkor is, megteszek mindent ezért a kapcsolatért, azt fogom programozni magamba, hogy szeretem.


Így is lett. Eleinte nagyon-nagyon nehéz volt. A szerelmem mindig ott kísértett, rá gondoltam, amikor a páromra kellett volna stb. De aztán telt az idö, a szerelmem sokáig nem láttam (egy év kb), a párom minden nap velem volt, és beleszerettem. Nem égetön, nem olyan szenvedélyesen, de mély és tartós szerelemmel.


Ma már simán beszélek a volt szerelmemmel is.


Szóval van, akinek működik az elhatározásból szerelem, de sok fájdalommal, lemondással jár az elején, és ki tudja, neked megéri e.

2010. szept. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
keress 3. embert, aki nem nős és hozzádvaló. Igazából túl jól mehet a sorod(hiszen te írtad le), azért ez a kacsintgatás. Szerintem csak a sráccal teszel jót, ha szakítasz vele. Legalább majd legközelebb nem fog ilyen magadfajtákkal összeállni, hanem egy picit válogat az igényesebb irányba.
2010. szept. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
52%
aki nős férfival kezd r.banc aki megcsalja a párját detto, ha duplán az akarsz lenni és még gerinctelen is akkor csináld, vagy talán egyenes is lehetnél
2010. szept. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

1. A kérdező NEM prosti sem qrva...stb.

2. A kapcsolatért a kérdező vállalja a feleősséget, de a nős pasiért nem! A nős pasi egy jó nagy ringyó faszi, és a házasságát a ribifaszi teszi tönkre nem a nő! Ezt jegyezze meg mindenki!

3. egy nő soha se alázza meg magát egy nős fasszal!

4. ne csald meg a pasidat, mert ő nagyon jó hozzád, inkább szakíts vele, ha nem akarod őt.

5. Miért nem a szemét pasikat csalják meg a nők?????


Én örülnék nő létemre, ha ilyen párom lenne.

Ha szemét pasim lenne, simán megcsalnám és el is mondanám neki:D De akkor sem egy nőssel!


Szerintem ez egy kamu kérdés.

2010. szept. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

"aki nős férfival kezd r.banc aki megcsalja a párját detto, ha duplán az akarsz lenni és még gerinctelen is akkor csináld, vagy talán egyenes is lehetnél"


Tévedsz. A nős pasi a ribanc. A nő nem férjes. A házas fél vállal nagyobb felelősséget.


Tehát minden férelépő nős faszi egy ótvaros ringyófaszi.

2010. szept. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Ne színészkedj, se érdekből, se szánalomból.
2010. szept. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

kedves 17:30!

ne mondd h szép dolog tudni h annak a bizonyos embernek talán egy rendes bizalommal teli neje van otthon akit most árul el velem, és ezzel én is fájdalmat okozok másnak. vagy csak én szeretek egyenes lenni mással? azon kívül a kedves kérdezőt is szereti a párja és bízik benne.

ez persze a pasi szemétségén mit sem kicsinyít.

2010. szept. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Szerintem minden embernek alapvető joga van boldognak lenni. Ki így, ki úgy. Nem ítélem el a kérdezőt, mert pontosan tudom, mit érez. Álltam már mindkét oldalon. Hogy kinek a hibája az teljesen eset függő. Én is egy olyan férfivel élek, aki az életét adná értem, mégsem vagyok szerelmes belé. Szeretem őt, és mindent megadok neki, amit tudok, és tudom, hogy így boldog.
2010. szept. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!