Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól csinálom így, vagy ez...

Jól csinálom így, vagy ez gerinctelenség?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, 3 éve. Szerelmes belém rajong értem, minden szinten, főz, süt, állást intéz nekem a barátain keresztül, verset ír, meg sokminden. Nagyon rendes, csak az a baj hogy kiszerettem belőle és beleszerettem féléve egy nős férfiba. Nem volt semmi azzal a pasival, csak néhányszor találkoztunk, mert többet nem akartam, a lelkiismeretem miatt. De szerelmes vagyok abba a másikba, rá vágyom, a barátommal a szex már nem az igazi nekem, neki igen, mert rajta vezetem le a másik férfi iránti vágyaimat (= azt a pasit képzelem csukott szemmel a helyébe olyankor). Valójában a másik férfinek is tetszem, egy szavamba kerülne a szeretői kapcsolat, de nem akarok második lenni, egy időszakos valaki és tudom, hogy ő sosem szeretne becsülne annyira mint a mostani. A rossz az, hogy a barátom semmit sem sejt, arról hogy már nem kell. Egyre intenzívebb, kedvesebb én pedig már megőrülök! Nem akarok szakítani vele, mert nekem ő a biztonság, és nekem így kényelmes. Viszont mivel együtt élünk, látni se bírom néha mert a másikon jár az eszem. Nem tudom mi legyen, ha elhagyom az neki is rossz lenne, meg nekem is. A másik férfi sokkal vonzóbb, eredetibb, humorosabb, külsőre is pont a zsánerem barna haj, barna szem. Gondoltam arra, hogy szeretőként összejövök vele a pasim mellett, de nem tudnék annyit hazudozni, plussz az bunkóság.


Melyik lenne a jobb?

1. velemaradni, átvészelni ezt a nehéz szerelmet

2, elhagyni örökre.


2010. szept. 10. 13:29
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
EZ más nőkkel is előfordul? Nem volt semmi a másikkal, mert nem mertem. De az agyam ott jár mindig. Emiatt már ...va vagyok?
2010. szept. 10. 13:31
 2/22 anonim ***** válasza:
87%

Ez vicc?! A megcsalás a gyávák eszköze. Erkölcstelen, de sorolhatnám.

Gondold végig mit akarsz az élettől, magadtól. Mit szeretnél elérni. Hogyan képzeled az életed tíz év múlva.

Ha egy kapcsolat már nem működik akkor lépéseket kell megtenni. Elsőnek be kell látnod, hogy átversz nap mint nap egy embert aki tök becsületes, kedves veled. Nézz a tükörbe. Az élet vissza fogja adni. Ne légy butus!

2010. szept. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
82%
Neked így kényelmes..de jó neked. Kinyalják a segged, azt élvezed, de átvernéd a barátod. Magyarán: csak a pénzért, lakásért vagy vele. Nem vagy jobb, mint az űt szélén álló prosti. Jobbat érdemel nálad, szakíts. Legalább ennyi gerinc legyen benned.
2010. szept. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
84%
Utolsónál a pont! Hagyd boldognak lenni azzal, aki meg is érdemli. Ha a tükörbe nézel, rájössz ez nem te vagy.
2010. szept. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
82%

Egyik sem jó megoldás. Ezek közül bármit teszel, csak elrontod mindkét férfi életét. A legjobb, amit tehetsz, hogy elhagyod a barátod, de nem hajtasz nős férfiakra. A barátod jobbat érdemel (a leírásod alapján bizony nem te vagy a pozitív szereplő a történetben), a nős férfinek meg családja van. Elég bunkóság szétszakítani egy családot.

Szóval alapvetően nem kéne ennyire játszani az emberekkel, de ez a te felelősséged.

2010. szept. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
82%
Előbb-utóbb szerintem észre is venné a barátod, hogy nem vagy már oda érte, szerintem ezt ne várd meg. Minél előbb túljut rajtad és keres mást, annál jobb.
2010. szept. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
59%

nős férfinak a szeretője lennél? aki ilyet csinál, az bizony r.banc!

szegény barátod nálad sokkal jobbat érdemel, add meg neki a lehetőséget, te meg majd jól meg fogod szívni.

mi az, hogy "kiszerettél" belőle?! jó dolgodban nem tudod, mit kínlódjál, basszus!

kíméld meg magadtól a barátodat és a nős férfit is.

utálom az ilyeneket, akiket csak a saját önző vágyaik irányítanak!

2010. szept. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem nem vagy gerinctelen, sem k**va, mert nem csaltad meg sunyin a barátod, és mindenkivel lehet olyan, hogy kiszeret egy egyébként működő kapcsolatból. De egy idő után sajnos nem lesztek boldogok, a szerelem kell, még akkor is, ha egyébként nagyon jó az életed ezzel a fiúval. Úgyhogy szakíts, szerintem is. A nős pasit felejtsd el, csak egy jel volt, hogy már nem vagy szerelmes a barátodba, ezt fogd fel így. És majd idővel fogsz találni olyan fiút, akibe szerelmes is vagy, és együtt is lehettek, és jó is nektek egymással. Bátorság kell hozzá, én tisztellek azért, hogy ezzel így foglalkozol, és szorítok.
2010. szept. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Szerintme az a házasság se az igazi már, ha a férfi más nők felé kacsintgat (feléd). És honnan tudod, hogy a felesége és melletted nem-e húz másfele is? Szerintem hagyd a nős férfit, mert így legalább nem teszel mégjobban tönkre egy elcseszett házasságot. A párod meg hagyd el, hidd el, hogy neki is ez lenne a legjobb, mert ha te már nem szereted és szex közbe is másról álmodozol sok jót nem sejtet. Sok sikert! Nehéz lesz ebből kimásznod, de remélem sikerül majd! :)
2010. szept. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
61%

Az előző válaszoló vagyok

Már nem azért, de miért kell valakit leoltani, mert már nem szerelmes?? A szerelem igenis kell!! Miért kéne ilyen könnyen feladni azt a lehetőséget a stabilitásért, hogy szerelmesek legyünk?? Nem értem, miért szólnak be ilyenkor az emberek. Szerintem egyáltalán nincs "jó dolga" annak, aki már kiszeret valakiből, és örlődik, hogy mi legyen! Ez egy baromi nehéz helyzet. Ilyen van!

2010. szept. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!