Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom édesanyja megharagudott,...

Párom édesanyja megharagudott, mert lefogyott miattam a fia?

Figyelt kérdés

A párommal egy éve vagyunk együtt. Egészen idáig az édesanyja és a nagymama főzött rá. Nem azért mert lusta lett volna, hanem mert nem engedték neki. Ha próbálkozott, akkor elhesegették, hogy hülye vagy ehhez, nem úgy kell, felgyújtasz valamit stb. Egy pár hónapja megkért, hogy tanítsam meg főzni, sütni. Már ez is szúrta picit anyuka szemét, hát még az mikor bejelentette hogy diétázni fog. Lehordott az anyukája, hogy milyen paraszt vagyok, mikre veszem én őt rá, meg minek. A párom megvédett, elmondta hogy elsősorban ő akarja, direkt azért tanult meg főzni, hogy egészségesebben tudjon étkezni. Ez volt 3 hónapja. Azóta rendszeresen sportol a párom, sokat fogyott és jobban érzi magát. Ettől függetlenül anyukának még mindig nagyon szúrom a szemét és nem értem miért.

Az lehet a baja, hogy mellettem felnő a fia? Önállósodik?



2022. febr. 1. 13:08
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
95%
Az lehet a baja, hogy változik és már nem marad a a kis pici fia akinek mindent megmondhat, hogy hogyan csináljon.
2022. febr. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
92%
Az a baja, hogy már nincs akkora hatalma a pici fia felett.
2022. febr. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
92%
az a baja hogy a kicsi fia mar nem a kicsi fia hanem egy onallo felnott. akinek nincs szuksege az anyuka foztjere hogy he haljon ehen. le se szard azt a not, nem o az aki jot akar a parodnak hanem te, aki mellett onallo lehet
2022. febr. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
93%

"Az lehet a baja, hogy mellettem felnő a fia? Önállósodik?"

- pontosan Kérdező, jól látod.

2022. febr. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
90%

"Az lehet a baja, hogy mellettem felnő a fia? Önállósodik?"


Jól érzed!

2022. febr. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
87%
Ja, most látom, 4-es szinte ugyanazt írta le, mint én.
2022. febr. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
90%
Pontosan. Az a baja, hogy már nincs anyuci segítségére szorulva a fia, életbenmarad nélküle is, sőt, még változtatott is a szokásain.
2022. febr. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
85%
Gondolom nem éltek még együtt. Szerintem ez arról szól hogy látják komolyodik a kapcsolatotok és ideje szétbarmolni. Akkor otthon marad az ő kicsikéjük, esetleg még haza is ad egy kis pénzt.
2022. febr. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Nem, még nem élünk együtt. Egyszerűen érthetetlen számomra, hogy miért probléma ez számára. Szereti a fiát, de nem tetszik neki, hogy rendes felnőtt lesz belőle? Sokkal jobban érzi magát, kimozdul, több az önbizalma. Állítása szerint ő jót akar neki, de sehol nem látom a jót.
2022. febr. 1. 14:06
 10/26 anonim ***** válasza:
88%
vannak ilyen szulok. ha nincs senkije, nem el felnott eletet, akkor az a baj, ha van valakije es felnott akar lenni, akkor meg az a baj. nem tudsz jot tenni az anyukaval. az nagyon fontos az ilyen kapcsolatokban hogy a ferfi hajlando legyen elvagni a koldokzsinort es aktival tenni azert hogy onallosodjon. ugy tuik ez nalatok szerencsere megvan
2022. febr. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!