Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » El kellene szerintetek mondanom?

El kellene szerintetek mondanom?

Figyelt kérdés

Megtudtam a feleségemről valamit. Egy olyan "titkot", amit ha elmondanék neki, akkor ő nagy valószínűséggel megszakítaná a kapcsolatot a szüleivel. Velük alapvetően jóban van.

Nyilván szeretném, ha ő is tisztában lenne az igazsággal, csak kérdéses, hogy ez így megéri-e. A titok egy a múltban történt esemény, pontosabban nem is egy, hanem elég sok. A jelenre nincs hatással, a jövőre meg végképp nem lenne. Mármint lenne, mert megváltozna a kapcsolatuk, de más nem történne.



2022. febr. 1. 01:25
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%

#17: na ez könnyen lehet....


Nem tudom, a kérdező miért hiszi el, amit egy rossz viszonyban lévő, ellenérdekelt fél bármit vetített...

2022. febr. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
86%
Ne etessétek a szappanoperást trollt.... Nyilvánvalóan nincs semmiféle titok. Az meg baromság hogy "nem bírja el az oldal"
2022. febr. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

22: ja-ja! :)


anoním módon, település, egyebek megnevezése nélkül ugyan már miért ne lehetne itt BÁRMIT leírni...?

2022. febr. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
83%
Szeretném azt hinni, ha a férjem ilyet hall, akkor hozzám jön vele, nem a gyakorira.
2022. febr. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
34%
remélhetőleg a férjednek lesz annyi esze, hogy úgy kezdje: asszony, a nagybátyád, aki utálta a szüleidet mint a szart, azt mondta...
2022. febr. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
0%
Miért kezdené úgy? Ismerem a családom.
2022. febr. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%
Ez az egesz baromsag, inkább valaszolok az " Adnátok állampolgárságot ufóknak?" kerdesre a masik oldalon.
2022. febr. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
"Mar torolte a valaszom, mert nem tetszett neki. Jelentettem a kerdest! Napi kamu kerdes..megint" Nekem is törölve lett a kommentem. Továbbá az ellentmondásossága miatt meg is kérdeztem privátban, troll-e. Tehát az.
2022. febr. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
0%

Egy Agatha Christie regény jut eszembe erről, ahol a titok miatt szégyenében a nő 5 embert gyilkolt meg, köztük a testvérét is. Bármire képes volt, csakhogy a titok ki ne derüljön.

A címe: Gyilkolni könnyű.

Röviden: a főhősnőnek volt egy szellemi sérült öccse. Szülei halála után ő gondozta, még a várva várt udvarló lánykérését is vissza kellett utasítania az öccs gondozása miatt. Aztán egy napon az öcs megerőszakolta a főhősnőt. A nővér nem akarta feljelenteni, mert a szégyen. De átélni sem akarta többé az erőszakot, így hát lelökte a testvérét a folyóba és meghalt. Pár hét múlva kiderült, hogy terhes maradt. Elvetetni nem tudta, így titokban megszülte, és lemondva róla magára hagyta a csecsemőt, úgy, hogy mások rátaláljanak. Felnőve a lány visszatért, hogy megkeresse biológiai szüleit, a főhősnő erre rájött, és mindenkit, aki segíthetett volna, megölte, mert akkor kiderült volna a TITOK.


Nos, minden titok kiderül egyszer, sőt, a titok hordozása egy fészekalja csúf, fekete szörnyet szül. Gondold meg.

2022. febr. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
92%

Nem tudok valaszolni, de nagyon kivancsi vagyok.

Azert leirhatnad - ismeretlenül - miröl van szo, lopas, megcsalas, börtön, gyilkossag, örökbefogadas, baleset, rengeteg variacio van. De tenyek nelkül - nem tudok szavazni sem.

2022. febr. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!