Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » El kellene szerintetek mondanom?

El kellene szerintetek mondanom?

Figyelt kérdés

Megtudtam a feleségemről valamit. Egy olyan "titkot", amit ha elmondanék neki, akkor ő nagy valószínűséggel megszakítaná a kapcsolatot a szüleivel. Velük alapvetően jóban van.

Nyilván szeretném, ha ő is tisztában lenne az igazsággal, csak kérdéses, hogy ez így megéri-e. A titok egy a múltban történt esemény, pontosabban nem is egy, hanem elég sok. A jelenre nincs hatással, a jövőre meg végképp nem lenne. Mármint lenne, mert megváltozna a kapcsolatuk, de más nem történne.



2022. febr. 1. 01:25
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Erre nem lehet mit mondani konkrétumok nélkül.
2022. febr. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
84%

És mi van akkor ha a feleséged megtudja a titkot? De nem tőled, és megtudja azt is hogy te tudtad, de nem mondtad el?

Annak lenne következménye?

2022. febr. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
28%
Jó nagy kamu kérdés egy unatkozó baromtól. Ne etessétek.
2022. febr. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
67%
Mar torolte a valaszom, mert nem tetszett neki. Jelentettem a kerdest! Napi kamu kerdes..megint
2022. febr. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
14: én is ettől tartottam.....
2022. febr. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

#1: Jó a kapcsolatuk, ami szinte biztos, hogy megváltozna.

#2: Nem. De én a helyében szeretném tudni. Bár ha megtudva megutálnám a szüleimet, akkor nem biztos.

#3: Nem fog kiderülni soha, csak ha én mondom el. Egyedül a szülei ketten és a nagybátyja tudtak róla. Az nagybátyja 3 hete halt meg, karácsony utáni napokban mondta el nekem a dolgot, mert akkor nagyon összeveszett a testvérével, tehát a feleségem apjával. Ő valószínűleg azt akarta, hogy derüljön ki, így a testvéréék "veszítsék el" a lányukat.

#4: Az örökbe fogadásnál is súlyosabb dolog.

#6: Most már csak a szülei és én.

#8: Kizárt, hogy tudna róla. Nagyon utálja ezt a témát. Volt korábban hogy mással kapcsolatban ez előjött, akkor egy sokkal enyhébb (de hasonló) tettre is életfogytiglanra büntette volna az adott szülőt. Szóval elég elfogult ezzel kapcsolatban.

#9: Jó felé kapisgálsz, de ennél sokkal összetettebb és súlyosabb a dolog. Nem fogom leírni a teljes története, nem bírja el az oldal. Onnan jutott eszembe kiírni ide, hogy a temetés után utánaolvastam ennek, és találtam egy frissen kiírt hasonló kérdést itt. Kerestem hasonlókat, de nem találtam, egyet sem. És azt is amit megtaláltam fél órával később letörölték. Ha leírom, akkor ez is arra a sorsra jut. Ezért elég, ha mindenki a kérdés lényegét érti meg.

#10: 99,9%-ig biztos. Most, így a nagybátyja halála után bizonyítani nem igazán lehetne, a szülei megsemmisítettek erről mindent, ami nála volt.

#14: Most 10-kor keltem fel, biztos hogy nem töröltem semmilyen választ. Írd le privátba, hogy mit írtál eredetileg. Meg törölni amúgy sem lehet, legfeljebb bejelenteni. Ha sok felhasználótól érkezik bejelentés és a moderátoroknak sem tetszik, akkor ők törlik.

2022. febr. 1. 11:04
 17/32 anonim ***** válasza:
90%
tehát adott egy szarkavaró nagybácsi, aki harangban volt azokkal akikről pofázott, (ő természetesen meghalt a meséd szerint) bizonyíték zéró, nagybácsi egyértelműen ártó szándékkal dumált valamiről ami vagy igaz, vagy nem. És benned komolyan felmerül kavard-e a szart?
2022. febr. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
84%

"Nem fog kiderülni soha, csak ha én mondom el. Egyedül a szülei ketten és a nagybátyja tudtak róla. Az nagybátyja 3 hete halt meg, karácsony utáni napokban mondta el nekem a dolgot, mert akkor nagyon összeveszett a testvérével, tehát a feleségem apjával. Ő valószínűleg azt akarta, hogy derüljön ki, így a testvéréék "veszítsék el" a lányukat."


Aha. Tehát 99,9% az esély rá, hogy a drága nagybácsi kitalált egy orbitális kamutortenetet csak azért, hogy neked elmondhassa, tudván, hogy te tovább adod a feleségednek, aki majd jól osszeveszik a szüleivel. Gondolkozz már egy kicsit, bakker

2022. febr. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
78%
a nagybácsi valójában a párod apja???
2022. febr. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

Akkor az igazi apja a nagybátyja vagy mi?

Ha nem írod le, tényleg nem lehet mit mondani, senki sem fog tudni tanácsot adni, mert te ismered az ügy minden részletét. Ha nem kamu, akkor is baromi felesleges volt kiírni a kérdést.

2022. febr. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!