Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem tudok okosan...

Mit tegyek? Nem tudok okosan dönteni. Semmi sem jó.

Figyelt kérdés

a barátommal nemrég voltunk 10 hónaposak.

Ő nagyon szerelmes belém, bármit megtenne értem, nem papucs meg semmi de tényleg pasi létére kellően kitudja mutatni a szerelmét irántam, törődik velem, és a tenyerén hordoz, tisztel stb.

Ő 20éves.

Én 17 vagyok. Nálam sajnos nem ez a helyzet:(

Korábban már ugy éreztem hogy nem szeretem és szakítottam vele, nem találkoztunk 1hónapig de nem birtam ki 1hétig sem és keresetem mert nagyon hiányzott:( Találkoztunk, aztán megint kidobtam, ekkor már megerőltettem magam, de ismét csak 1-1,5 hétig birtam nélküle:S

Nagyon hiányzott, foylto rá gondoltam és mindig azon agyaltam vajon mit csinált, azthittem megőrülök nélküle, éjjelente vele álmodtam, és szinte fájt hogy nincs mellettem, vágytam rá testileg-lelkileg, és nagyon féltékeny is voltam mindenre. Akkor úgy éreztem szeretem mégis.

De most összejöttünk ismét 2hete.

És hát nemtudom...

Nem érzem hogy szeretem, nem hiányzik...:(

És én úgy akarom hogy menjen ez az egész!

De tudom ha kidobom megint visszamennék hozzá, mert megőrülnék mélküle:(

De nemsokár szalagavatóm lesz és olyan irigykedve hallgatok sok lányt hogy ők a pasijukkal akarnak keringőzni meg minden és a fiúk meg a bnőjükkel.

Én meg szomorú vagyok, mert nemis tudom... én nem akarok a fiúmmal táncolni:(

Olyan rossz ez.

Úgy érzem sosem leszek szerelmes senkibe:(

És annyira akarom hogy menjen, mert nem találnék sztem nála jobbat...

Eddig ő a 4.srác akivel járok, bár az előzőek emlitésre sem méltóak. De eddig sosem voltam szerelmes.

Ők belémzúgnak de nálam semmi:(


Már rájöttem hogy nem jó vele sem, de nélküle is nagyon nagyon rossz:(

Meg rájöttem hogy a kötöttséget sem bírom:S:S

És ráadásul most van egy srác az osztályomba aki eléggé rámvan indulva, sztem tuti bejövök neki. Emiatt is olyan bénán érzem magam, hogy egy velem egyidős srác ugy csapja nekem a szelet mint 1 ovis, ráadásul be sem jön nekem:S


Más boldog a párjával... csak én vagyok ilyen nyomi:(


2010. szept. 9. 17:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ja, pszichológiát tanulok. ;-)
2010. szept. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Szakíts vele, mert ez nem szerelem, csak megszokás. És uralkodj magadon, mert teljesen tönkreteszed azzal, hogy ingázol. Én megértem azt is, hogy nehéz lehet Neked, de a srácot hihetetlenül sajnálom. A féltékenység nem minden esetben a szerelem jele, mint pl. most sem. Te attól félsz, hogy ő boldog lesz valaki mással, Te meg sosem leszel az. Amit szerintem tenned kéne:

1. szakítasz vele, és békén hagyod

2. elkezdesz azzal foglalkozni, hogy miért nem találod a helyed a kapcsolatokban

3. ha nem bírod a kötöttséget, ezt elfogadod, és amíg ez áll fent, nem mész bele párkapcsolatba, mert ez neked sem jó, meg a másiknak sem.

Hajrá!

2010. szept. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Lecsoka válasza:

Hát nem tudom mit mondjak... én 15 éves vagyok... és ha egy lány ezt csinálná velem én nem is tudom mit szolnék ...

az biztos hogy nem állnék vele szóba soha többet...

15/f

2010. szept. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Az én barátom kétszer szakított velem, mert elbizonytalanodott... És azt hiszem hasonló dolgokat érzett/mondott, mint te most, és mostanában... És amikor én tovább akartam lépni végleg, de még mindig szerettem, és ő is engem, bekattant hogy én kellek neki... Én akkor 17 voltam, ő 16... fiatalok vagyunk/voltunk, és ő nem tudta hogy a szerelem nem mindig max lángon ég. Én vagyok neki az első. Azt hitte, ha nem hiányzom neki betegesen, nem függ tőlem, akkor az már nem is szerelem. Lehet, hogy te is ebben a helyzetben vagy... azt hiszed hogy a párkapcsolat évek után is TELJESEN ugyanaz. Mi is szerelmesek vagyunk még, de lehetetlen mindig UGYANAZT, UGYANÚGY, UGYANAKKOR érezni. Ezt kell kitapasztalnod.
2010. szept. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
És én még azt gondolom, hogy túl gyerek az agyad még ehhez. Ez felelőtlenség.
2010. szept. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

17:14es vagyok. Én ugyanezt éreztem,de ez nem szerelem. Én olyan féltékeny voltam h mikor nem voltunk együtt mi van ha becsajozik h azonnal visszaédesgettem magamhoz. Volt oylan is h kidobtam 2 hétrte,és ő elkezdett ismerkedni egy lánnyal. Nah,akkor én visszacsábítottam,mert szó szerint majdnem belehaltam anynira fájt h nem velem van(tök úgy éreztem h szeretem meg minden)! A csajt is ki iktattama képből,és csak 2-3 hétig voltunk meg normálisan egymás mellett.

Ez nem vezet semmi jóra. Egy idő után rájössz h elpazaroltűál egy csomó időt

2010. szept. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Micsoda gondok...

Szakíts vele,mert szegény srác így csak szenved melletted.Közben lehetne egy normáis barátnője,aki nem csak játszadozik vele,hanem viszonozná az érzelmeit.

Amit nem értek,miért is baj,ha veled egykorú srácnak tetszel? Sosem értettem,mi ez a mánia,hogyha egy lánnyal egyorú egy srác,vagy 1 évvel idősebb,akkor az már nem kell,mert túl fiatal...No mindegy.

Hagyd a pasit,mert így te se leszel szerelmes sosem. Nem kell amiatt aggódni,hogy 17 évesen még senkibe se szerettél bele. Ez amit te érzel most,ez nem az.

Én 19,majdnem 20 évesen lettem először szerelmes.Nem ma volt már,de azóta is tart. Hidd el,hogyha valakibe beleszeretsz,akkor nem fogsz azon filózni,hogy ez vajon szerelem?Mert tudni fogod,hogy ez az...

2010. szept. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
20:15ös te mit tettél hogy végül elengedted és hogy élted meg ezt??? mennyire voltál féltékeny rá még????
2010. szept. 10. 14:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!