Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem tudok okosan...

Mit tegyek? Nem tudok okosan dönteni. Semmi sem jó.

Figyelt kérdés

a barátommal nemrég voltunk 10 hónaposak.

Ő nagyon szerelmes belém, bármit megtenne értem, nem papucs meg semmi de tényleg pasi létére kellően kitudja mutatni a szerelmét irántam, törődik velem, és a tenyerén hordoz, tisztel stb.

Ő 20éves.

Én 17 vagyok. Nálam sajnos nem ez a helyzet:(

Korábban már ugy éreztem hogy nem szeretem és szakítottam vele, nem találkoztunk 1hónapig de nem birtam ki 1hétig sem és keresetem mert nagyon hiányzott:( Találkoztunk, aztán megint kidobtam, ekkor már megerőltettem magam, de ismét csak 1-1,5 hétig birtam nélküle:S

Nagyon hiányzott, foylto rá gondoltam és mindig azon agyaltam vajon mit csinált, azthittem megőrülök nélküle, éjjelente vele álmodtam, és szinte fájt hogy nincs mellettem, vágytam rá testileg-lelkileg, és nagyon féltékeny is voltam mindenre. Akkor úgy éreztem szeretem mégis.

De most összejöttünk ismét 2hete.

És hát nemtudom...

Nem érzem hogy szeretem, nem hiányzik...:(

És én úgy akarom hogy menjen ez az egész!

De tudom ha kidobom megint visszamennék hozzá, mert megőrülnék mélküle:(

De nemsokár szalagavatóm lesz és olyan irigykedve hallgatok sok lányt hogy ők a pasijukkal akarnak keringőzni meg minden és a fiúk meg a bnőjükkel.

Én meg szomorú vagyok, mert nemis tudom... én nem akarok a fiúmmal táncolni:(

Olyan rossz ez.

Úgy érzem sosem leszek szerelmes senkibe:(

És annyira akarom hogy menjen, mert nem találnék sztem nála jobbat...

Eddig ő a 4.srác akivel járok, bár az előzőek emlitésre sem méltóak. De eddig sosem voltam szerelmes.

Ők belémzúgnak de nálam semmi:(


Már rájöttem hogy nem jó vele sem, de nélküle is nagyon nagyon rossz:(

Meg rájöttem hogy a kötöttséget sem bírom:S:S

És ráadásul most van egy srác az osztályomba aki eléggé rámvan indulva, sztem tuti bejövök neki. Emiatt is olyan bénán érzem magam, hogy egy velem egyidős srác ugy csapja nekem a szelet mint 1 ovis, ráadásul be sem jön nekem:S


Más boldog a párjával... csak én vagyok ilyen nyomi:(


2010. szept. 9. 17:02
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

meg eddig fontosnak tartottam szüzességemet. Lefeküdtem vele.

És azóta félvállról veszem Nem is érdekel hogy ő vette el, az sem érdekel hogy már nem vagyok szűz és a szex sem mozgat meg különösképpen:(

Egyszerűen nem érzek semmi extrát abban hogy ő vette el

2010. szept. 9. 17:06
 2/18 A kérdező kommentje:
most meg amikor újra összejöttem vele azért sirtam anyámnak hogy szerinte szeret-e még engem meg hogy nem-e csalt meg:S
2010. szept. 9. 17:09
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Az a bajod, hogy önző vagy, és félsz egyedül lenni.


Nem szereted ugyan, de az ego-d nem engedi, hogy ő boldog lehessen, mert jobbat érdemel nálad, hisz te nem érzel semmit iránta.

Azért akarsz vele lenni, mert nem tudod elviselni annak a hiányát, hogy valaki odavan érted, és folyamatosan erősíti az önbizalmadat.

2010. szept. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

szeretném hogy boldog legyen azért is próbálom meg mindig újra (és mert énis akarom)

Valami engemis mindig visszahúz hozzá idebent

2010. szept. 9. 17:12
 5/18 anonim ***** válasza:
szia! sztem szakíts. Én is voltam ebbe a helyzetben,sokszor kidobtam a pasim aztán meg vissza mentem hozzá,mert féltem egyedül lenni. Az elején baromi nehéz volt h megálljam h megszokásból ne hívjam fel,h béküljünk,de azztán jobb lett,és egyewdül sokkal jobb. A volt pasim most boldo9g az uj barátnőjével,és nekem is jobb egyedül
2010. szept. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

de ha elegondolok hogy mással van vagy lesz én nagyon féltékeny vagyok és k*rvára fáj, belenyilallik a hasamba.

Ha ego akkor miért vagyok féltékeny rá minden sz*rért???

Most iratkozott be estire. És arra is féltékeny vagyok hogy nem-e talál csajt:(

És én eddig ugy tudtam hogy arra vagy nagyon féltékeny akit szeretsz.

És amikor nélküle vagyok nem könnyebbülök meg!!!!

Csak sokkal jobban fáj, mert sokkal szomorúbb, bánatosabb, idegesebb, ingerlékenyebb vagyok. És folyton remegek az idegességtől hogy mivan vele hol van stb

2010. szept. 9. 17:16
 7/18 anonim ***** válasza:
Valóban az lehet amit az előttem lévő is írt - túlságosan önző vagy, emellett nem látod meg azt ami megadatott neked, másokra irigykedsz, közben te magad meg nem éled meg a boldogságot. Nagyon éretlen lehetsz még, erről nem is tehetsz, de nincs jogod ahhoz, hogy valakit ennyire kihasználj! Mit gondolsz mit érez a párod? - az önbizalmátz rendesen megtépázod az ilyen "szakítok ,majd újra akarlak" szeszéjeiddel! Várd meg, míg valaki felkelti az érdeklődésed, azért mert valaki udvarol neked, az nem azt jelenti, hogy neked össze is kell vele jönni - hagyd meg a lehetőséget, hogy mással boldog legyen a párod, próbálj felnőni, felelősséget vállalni tetteidért, érzéseidért!
2010. szept. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

meg amikor szakytok vele, felriadok éjszaka és órákig azon agyalok hogy alszik-e vagy mit csinál és az idegességtől nemtudok aludni sem:S

Fáj reggel felkelni és fáj ugy lefeküdni aludni is, hogy nemtudok róla semmit

2010. szept. 9. 17:18
 9/18 A kérdező kommentje:

DE HA NEM SZERETEM MIÉRT VAGYOK RÁ FÉLTÉKENY ÉS MIÉRT HIÁNYZIK??? ÖNZŐSÉGBŐL NEM ÉREZHETEK FÉLTÉKENYSÉGET. MEG FÉLTÉKENYSÉGBŐL OLYAT HOGY SZINTE FÁJ


Meg ha szakítok vele akkor boldognak kéne lennem nélküle.

2010. szept. 9. 17:19
 10/18 anonim ***** válasza:

Amit te érzel, az nem féltékenység, hanem tulajdonféltés.

Nem bírod elviselni, hogy mással legyen, mert ez azt jelenti, hogy nem vagy pótolhatatlan. Itt az ego.

2010. szept. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!