Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a kapcsolatod a sógornő...

Milyen a kapcsolatod a sógornőddel/sógoroddal?

Figyelt kérdés
Nekem két sógornőm van, az egyik a bátyám felesége, vele jóban vagyunk. Nem mondanám, hogy legjobb barátnők vagyunk, de szoktunk közös programokat csinálni, ha találkozunk mindig jókat beszélgetünk. A férjem húgával viszont valamiért még egy normálisnak mondható kapcsolatot se sikerült kialakítanom 6 év alatt, pedig ő még egyidős is velem. Eleinte csak ridegen viselkedett és amikor csak lehetősége volt rá kiemelte, hogy én csak a "jelenlegi" barátnője vagyok a testvérének. Később kicsit enyhült irányomba, bár kedves sosem volt velem. Aztán az eljegyzésünk után megint kifejezetten gonoszkodó volt, de úgy semmi durva konfliktusunk nem volt soha. Az esküvőnknél már segítőkész is volt és kezdtem reménykedni, hogy talán megtörik a jég és normális lesz a kapcsolatunk. Ez nem így történt, azóta is, ha teheti levegőnek néz. A férjem is furcsálja, hogy ennyire nem kedvel, mert vele meg abszolút jóban van és sokat keresi is a társaságát. Nekem elég rosszul esik, hogy pl.mikor át akar jönni hozzánk mindig megkérdezi én mikor nem leszek itthon, merthogy akkor jön szivesebben. Nem igazán próbálja titkolni, hogy nem vagyok a szivecsücske. Szerencsére a család többi tagja (tudtommal) kedvel, a húgát pedig próbálom elfogadni, hogy vele már jobb nem lesz a kapcsolat és csak reménykedhetek, hogy azért rosszabb sem. Ti milyen kapcsolatban vagytok a testvéretek párjával, illetve a párotok testvérével?
2022. jan. 21. 21:56
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
74%

A sogorommal elfogadható

Nem utáljuk egymást legalább is én őt nem

A sogornömmel meg semmilyen meg az is furcsa hogy magát a szót leírom

A párom elvált a sogornöm mindennél jobban imádja rajong az exéjért

Mikor a férjemet megismertem első szabály volt őt isteníteni kell ellentmondani tilos a legnagyobb bün.Szerinted szeretnünk kéne egymást?

Tudod én azt vallom nem a rokonsához mentem férjhez így nem is kell engem szeressenek megvagyok anélkül is köszönöm szépen elég jól!

Ne csinálj ebböl magadnak lelki problémát

2022. jan. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!