Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szeret, megcsal, vagy...

Nem szeret, megcsal, vagy csak a hormonok játszanak velem?

Figyelt kérdés
Több,mint 4 éve vagyok együtt a párommal,nagyon szeretem,sőt egyre jobban,és most második babánkat várom.A kapcsolatunk elején nagyon jól megvoltunk,ő nagyon szeretett,egyfolytában a kedvemben járt,szeretgetett,ölelgetett,dícsért,talán néha ez sok is volt.Már egy ideje viszon abszolút nem foglalkozik velem.Először azt mondta,hogy csak beképzelem,kitalálom a dolgot.Aztán terhes lettem a 2. babával,akit nem terveztünk,és nem tudtuk,hogy meg tudjuk-e tartani anyagi okok miatt.Akkor már szinte hozzám sem szólt,állandóan agresszív volt,akkor azt mondta,hogy azért,mert lehet,hogy el kell vetetnem.Na,megtartottam,most azért egyre durvább,mert munkahelyet váltott(a mai nepig sem tudom,hogy pontosan mi az oka?),sokszor 16 órázik,és fáradt.Egész nap tv és a számítógép között ingázik,ha szólok,hogy foglalkozzon a fiával,akkor egyből hőzöng,hogy ő sokat dolgozik,fáradt,és joga van pihenni.Most már ott tartunk,hogy nincs sex,ha van az is rossz, a gyerekkel nem törődik,állandóan kritizál.Ha én megkérem valamire,állandóan azt vágja a fejemhez,hogy utasítgatom(pedig nekem sem egyszerű pocakkal futkározni egy 18 hós gyerekkel,akivel még éjszakázni kell),ha a szülei,vagy valaki már kéri meg,akkor egyből fut.Bennem van a hiba?Ja és még annyit,hogy a múltkor azt vágta a fejemhez,hogy nem vesz el,mert én csak a feeling miatt akarom.Bocs a hosszú levélért,de kíváncsi vagyok,hogy más hogy látja az életünket,vagyesetleg mással is így van -e?Köszi!
2010. szept. 9. 13:54
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Utolsó,neked igazad van.Hiszen én is dolgozom itthon,éjjel is,nincs segítségem,tehát minden rám hárul.Bevásárlás,csekkek,gyerek,terhesség,főzés,és házimunka 100%-a.Én is megérdemelnék egy kis pihenést.Oké,hogy ő most dolgozik,én meg itt ülök,de már túl vagyok sok házimunkán amíg alszik a fiam,addíg ülök le egy kicsit.Nem rabszolga vagyok én sem.Mindent szívesen megcsinálok,kiszolgálom szó nélkül,csak amikor azt mondja,hogy nem játszik a gyerekkel,mert fáradt,mert Ő dolgozik,az megalázó.
2010. szept. 9. 14:42
 12/19 anonim ***** válasza:
Szerintem a legtöbb férfi társra vágyik, akivel együtt élhet, van aki szereti, és Ő is szerethet.A hölgyek jelentős része babázni akar, ehhez keres társat.A társ háttérbe szorul, és ez megmarad egész életükre.
2010. szept. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Tyűha utolsó,te nagyon el vagy keseredve....
2010. szept. 9. 15:03
 14/19 anonim ***** válasza:

Egyébként tudsz a férjeddel beszélni?

Mondd el neki, hogy nem csak magadnak szülted a gyerekeket, és nem azt kéred tőle, hogy takarítson, vagy pakoljon a gyerekek után, hanem azt hogy mondjuk a tv vagy a számítógép helyett játsszon a gyerekekkel. Szomorúnak tartom, hogy ő ezt "munkának" fogja fel, hisz ennek kikapcsolódásnak kéne lennie.

2010. szept. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Mikor utoljára megkérdeztem,hogy miért nem játszik a gyerekkel,megkérdezte,hogy milrt én miket szoktam vele.El kellett mesélnem,hogy mi miket játszunk,miket találok ki neki,de azóta sem változott semmi.Imádja a fiát,de nem értem,hogy mi ez az egész?
2010. szept. 9. 15:32
 16/19 anonim ***** válasza:
56%
Próbáld meg úgy megközelíteni a dolgot, hogy amikor otthon van, kezdjetek el játszani, és egyszer csak kérdezd meg tőle: Apa is jön játszani? Talán úgy könnyebben rá tudod venni, ha közösen csináljátok. Valamint szépen, nyugodtan mondd el neki, hogy tudod, imádja a gyereket, de ezt éreztetnie kell, nem csak mondani, mert így tud csak jó kapcsoltatot kialakítani a kicsikkel.
2010. szept. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
56%
Nyugi. A férfiak egy része egy ekkora gyerekkel egyszerűen nem tud mit kezdeni sajnos. Félünk hogy valami "kárt teszünk benne", meg nincs meg az a kötődés. Majd ha már picit nagyobb lesz, 3-5 éves, akkor fogja nagyon imádni és minden percet vele tölteni.
2010. szept. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
nem szeret.
2010. szept. 10. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Kleincsillag válasza:

Remélem a helyzeted hamarosan változik...mert ez így nagyon nem emberi dolog..

A házasság pedig a szerelem és tisztelet kiteljesedése...nem pedig vmi "fíííling" -.-

2010. szept. 17. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!