Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A hormonok játszanak, vagy mi...

A hormonok játszanak, vagy mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Egy hete szültem, amióta hazajöttünk hol folyik rólam a víz, hol úgy ráz a hideg, hogy pulóvert kell felvennem. Éjszaka folyton arra ébredek, hogy patakokban folyik rólam a víz. Gondoltam biztos hormonoktól lehet, viszont mára meg erős torokfájással ébredtem. (ami gondolom annak köszönhető, hogy lever a víz, kitakarózok, aztán meg fázok)

Nagyon nehéz terhességem volt, valószínűleg kimerült nagyon a szervezetem, csak nem tudom mit tehetnék, hogy erőre kapjak, mert itt van a kis pöttöm mellett a 2 éves energiabomba kisfiam, így valami villám segítség kéne.

Sajnos csak Cetebét tudok szedni, mert semmiféle multivitamint, terhesvitamint nem bírok, pár szem után szédülök, és ájuldozok.

Valami tanács, mi lehet ez?

Szoptatás alatt torokfájásra valami jó ötlet?


2011. aug. 14. 13:05
 1/2 anonim ***** válasza:
én másfél hónapja szültem, még mindig lever a víz, aztán mire leszoptatok, meg ha kimerülök nagyon akkor fázok, még 27 fokban is. A hormonok, illetve a tej termelődése teszi, nekem ezzel magyarázta a védőnő.
2011. aug. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, ilyesmire gondoltam én is. Csak az a kiszúrás, hogy éjszaka tiszta vizesen ledobom a takarót, aztán arra ébredek, hogy nagyon fázom. Gondolom ennek köszönhető ez a jó kis torokfájás.
2011. aug. 14. 15:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!