Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet baba a dologban vagy...

Pcsillus kérdése:

Lehet baba a dologban vagy csak a hormonok játszanak?

Figyelt kérdés

Mióta elmúlt a menzim (2hete) azóta fájnak a melleim meg a hasam alja nagyon kemény és fáj a derekam!Talán bezavar h fel is vok fázva egy kicsit!(mert sötétebb a vizeletem)

Légyszi segítsetek mert nem tudom h mi van, dokihoz a héten megyek!Köszönöm!


2008. okt. 26. 16:23
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és sűrűn megyek pisilni!
2008. okt. 26. 16:28
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Bármi előfordulhat. A mellfájdalmat én is erősebbnek éreztem amikor teherbe estem. Az hogy sötétebb a vizeleted még nem jelelnti azt, hogy fel vagy fázva. Ha esetleg fáj a pisilisnél az már lehet jele a felfázásnak, még láz is jelentkezhet. Amióta elevitet szedek nekem is sötétebb a vizeletem. Várd meg a mensi időpontját és ha késik tesztelj. Mást egyenlőre még ugysem tehetsz.
2008. okt. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha két hete volt menszeszed, akkor szerintem csak ovulációs fájdalom "játszik" veled
2008. okt. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!