Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1-1,5 éves baba-apa viszony?...

1-1,5 éves baba-apa viszony? Mennyit játszanak vele stb.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 16. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:
már mint apa és fia?rengeteget.imádják egymást.én tanítom az okosságokra pl ez mi az mi apa meg a huncutságokra meg bohóckodásra,sokat hancúroznak jol megvannak.de sok jót is tanít neki.a formabedobókat ő tanította meg neki,sok szót is tőle tanult csak meg.de imádja ahogy délben ha megy dolgozni kikíséri és addig integet neki és kiabál amíg látja.
2010. ápr. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A lányom rajong az apjáért,nagyon jó a kapcsolat köztük!
2010. ápr. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Az én Kislányom folyamatosan az apjával játszik azóta is, pedig már 3 éves, de mindig is az apa volt a játszópajtás, amíg én végeztem a dolgom. Nagyon jó a viszonyuk.
2010. ápr. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk szuper a helyzet, ha apa hazajön csak Ő a sláger a fiamnál és fordítva. 13 Hónapos
2010. ápr. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csatlakozom:) 17 hós fiamat imádja, ez kölcsönös. Csüng rajta. Játszanak, sétálnak, párom fürdeti a mai napig ujszülött korától.
2010. ápr. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nagyon jo a viszonyuk, kisfiam két éves, ha apa hazajön akkor csak apa van, apa adjon neki kiflit vacsinál meg ilyenek. de nappal én vagyok :) és a mi viszonyunk is tuti jo :) mi tanulunk "értelmes" dolgokat, apával meg játszanak, apa fürdti születésétől, kivéve akkor ha nicns itthon még fürdésidőben. és apa altatja a kisrosszcsontot :)


remélem a hamarosan érkező kistesoval is ilyen jo lesz apa viszonya :)

2010. ápr. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!