Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szeret, megcsal, vagy...

Nem szeret, megcsal, vagy csak a hormonok játszanak velem?

Figyelt kérdés
Több,mint 4 éve vagyok együtt a párommal,nagyon szeretem,sőt egyre jobban,és most második babánkat várom.A kapcsolatunk elején nagyon jól megvoltunk,ő nagyon szeretett,egyfolytában a kedvemben járt,szeretgetett,ölelgetett,dícsért,talán néha ez sok is volt.Már egy ideje viszon abszolút nem foglalkozik velem.Először azt mondta,hogy csak beképzelem,kitalálom a dolgot.Aztán terhes lettem a 2. babával,akit nem terveztünk,és nem tudtuk,hogy meg tudjuk-e tartani anyagi okok miatt.Akkor már szinte hozzám sem szólt,állandóan agresszív volt,akkor azt mondta,hogy azért,mert lehet,hogy el kell vetetnem.Na,megtartottam,most azért egyre durvább,mert munkahelyet váltott(a mai nepig sem tudom,hogy pontosan mi az oka?),sokszor 16 órázik,és fáradt.Egész nap tv és a számítógép között ingázik,ha szólok,hogy foglalkozzon a fiával,akkor egyből hőzöng,hogy ő sokat dolgozik,fáradt,és joga van pihenni.Most már ott tartunk,hogy nincs sex,ha van az is rossz, a gyerekkel nem törődik,állandóan kritizál.Ha én megkérem valamire,állandóan azt vágja a fejemhez,hogy utasítgatom(pedig nekem sem egyszerű pocakkal futkározni egy 18 hós gyerekkel,akivel még éjszakázni kell),ha a szülei,vagy valaki már kéri meg,akkor egyből fut.Bennem van a hiba?Ja és még annyit,hogy a múltkor azt vágta a fejemhez,hogy nem vesz el,mert én csak a feeling miatt akarom.Bocs a hosszú levélért,de kíváncsi vagyok,hogy más hogy látja az életünket,vagyesetleg mással is így van -e?Köszi!
2010. szept. 9. 13:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Írtad, hogy ő inkább elvetette volna a babát. Szerintem az anyagi helyzetetek nyomasztja, érthető hogy a 16 órázás mellett már semmire sincs kedve. Olyankor én is csak ülök a gép előtt és nem díjazom ha valaki szól hozzám. Ha az anyja hívja, az azért más, mert oda lehet, hogy egy nyugodt légkörre megy, otthon meg egyfolytában a morgás, b..szogatás, kötelesség. Ezekre tudok gondolni. az esküvő problémához egyenlőre nem tudok hozzászólni. De miért nem beszélsz vele ezekről? Ahogy itt ilyen szépen összeszedted a gondolataidat, úgy menne élőben is szerinted.
2010. szept. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
34%
Nem úgy tűnik, mintha megérné vele maradni.
2010. szept. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
73%
Megértem a helyzeted, de nem gondolom, hogy ez a helyzet ne lehetne menthető. Lehet, hogy a párod, kicsit "csapdában" érzi magát. Úgy érezheti, minden felelősség az ő vállát nyomja. és végül is igaza van...nem?? Ő dolgozik, ő a családfenntartó. Lehet, hogy bizonytalan ő is, hogy egyáltalán mindent meg tud-e majd adni a második picinek is. Írod, hogy "persze, ha mások kérnek tőle valamit....". Nekem ebből az jön le, hogy szegényt az egész családja nyaggatja valamivel. Támogasd inkább, ne tegyél még egy súlyt a vállára. Tudom, hogy neked is nehéz, mert a hormonom...meg minden, de légy türelmesebb.
2010. szept. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
63%
Jah, persze mindenre a válás a megoldás mi? ugyan már. Jóhogy nem fog odadobni ennyi éves kapcsolatot ahol már van egy gyerek is.
2010. szept. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Ő nem akarta elvetetni a babát,ezért volt ideges,mert meg akarta tartani,csak akkor épp nem volt munkahelye,és nem tudtuk,hogy mikor tud legközelebb munkába állni.Le szoktam vele ülni beszélni,de mindíg veszekedés lesz a vége,tudom,hogy sok a 16 óra,de megy egy napot, kettő szünet,aztán egy napot megint, egy szünet,tehát nem minden nap megy.Most négy napot lesz itthon.Akkor hagyom is,sőt,engedek neki vizet a kádba,megmosom a hátát,haját,egy szavába kerül,és azt főzök,amit csak akar.Csak azért szoktam szólni,ha egész nap itthon van,megy két tv,meg egy sz.gép,gyeek húzkodja,hogy játszon vele,és csak annyit mondd,hogy nem hallja a tv-t.Házimunkában sem várok tőle segítséget,hoiszem engem most ezért fizetnek...
2010. szept. 9. 14:08
 6/19 anonim ***** válasza:
80%
Na már megint ez, kedves második....mi ez az állandó válási kényszer az emberekben? Ez még nem tűnik olyan égbekiáltó, eszeveszett nagy, megoldhatatlan problémának! A hapsi fárad, és ingerlékenyebb a kelleténél, a nő pedig a terheség, meg a hormonok miatt kicsit türelmetlenebb. Te már ezért rögtön szakítanál?
2010. szept. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%

Húúú, nagyon nehézilyenkornekünk,nőknek, de a pasiknak még nehezebb! Én is voltam így a férjemmel, hogy cseszegettem: miért nem foglalkozik velünk többet, miért nem beszélgetünk, menjünk el ide-oda, stb.

Aztán váltottam, inkább segítek neki, megértem, támogatom. Rájöttem, hogy így sokkal jobb. Azótanyugiban töltjük el együtt azt a kis időt, amit együtt tölthetünk.

A pasiknak szükségük van arra, hogy otthon nyugalomban lehessenek. ha eznincs meg, akkor előbb-utóbb olyan helyre menekülnek, ahol nyugodtan tölthetnek el pár órát!

2010. szept. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
Igen, az agresszió miatt rögtön szakítanék.
2010. szept. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
86%

Én is a feeling miatt akartam, hogy elvegyen a párom. Hogy feleség-feeling legyen, ne szerető.

Egy biztos, ez nem hormonprobléma, hanem párkapcsolati.

2010. szept. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
39%

""A pasiknak szükségük van arra, hogy otthon nyugalomban lehessenek. ha eznincs meg, akkor előbb-utóbb olyan helyre menekülnek, ahol nyugodtan tölthetnek el pár órát!""


Igen, és akkor a nő, aki nem kap figyelmet és szexet, ő is meneküljön? Jaaa, bocsi, neki nem lehet, hiszen a pasi csinált két gyereket, akiket valakinek fel kell nevelni.

2010. szept. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!