Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Teherbe estem volna? Vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teherbe estem volna? Vagy csak a hormonok játszanak szerepet?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Tudom eléggé furcsán fog hangzani ez az egész és gyerekes is lehet de kicsit aggódom.9 hónapig szedtem Yadine fogamzásgátló tablettát.2 hónapra abbahagytam személyes okokból.A párommal májusban egyszer előfordult h nem védekeztünk egészen 3 percig.Ezek után folyamatosan megjött semmilyen előjelet nem éreztem.Most ujrakezdtem a tabletta szedését.1 nappal később jött meg a menszeszem igy egy nappal később is vettem be az első tablettát.Most hétfőn elmúlt a menstruáció de mai nap(kedd) tisztulás szerű váladék távozott belőlem(mint amikor a menstruációnak vége). Volt már rá példa hogy egy napig a végén semmi megjött egy napra míg kitisztultam és utána vége. Lehetséges hogy csak felborult a hormonháztartásom? Előre is köszönöm a válaszokat.
2010. aug. 3. 19:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem értem, ha hónapok óta rendesen megjött és szeded a tablettát, mi a probléma...nem vagy terhes, a szervezeted szokja a hormont megint.
2010. aug. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszodat!
2010. aug. 3. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!