Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálhatnék? Nagyon nagy...

Mit csinálhatnék? Nagyon nagy gond van?

Figyelt kérdés
szóval az van hogy ma reggel nagyon csúnyán összevesztem anyámmal mert már három napja nem megyek suliba első két nap fájt a torkom de ma már nem és ő is tudja h átverem és most ezen vitatkoztunk h most akk menjek be mondom nem megyek. és szegény tisztára kivan és én megértem őt de azt mondta hogy sehova nem fog elengedni most. mit csináljak hogy ujra kibéküljünk??? légyszíves segítsetek.16/L köszi
2010. szept. 9. 07:38
1 2
 11/16 anonim válasza:
Szerintem ha te ezt megkérdezted,tudod a választ is.anya szemmel-kapjon tőled valami apróságot,nem pénzért vett dolgokra gondolok,de ha pl.kitakarítasz,vagy ilyesmi,és utána leülsz vele beszélni,bocsánatot kérsz,egy puszi,és az anyai szív megbocsájt!Ha oda figyeltek egymásra,ha nem teszel oly,és nem mondasz olyat,amit te sem szeretnél hallani,akkor békésen lehet egymás mellett,egymással élni.Csak oda kell figyelni a másikra,és akkor te is megkapod azt a figyelmet,amit szeretnél! szép napot! ,m,
2010. szept. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok 16 évesnek vannak allürjei.De ne okozzál édesanyádnak ekkora fájdalmat. Kérjél tőle bocsánatot, és próbálj meg felnőtt fejjel gondolkodni. Tanúlj, amíg nem késő. Neked az a dolgod, hogy iskolába járj, és ne linkeskedjél. Mutasd meg anyukádnak tudsz te normális is lenni. Az lesz számára a legnagyobb öröm, ha a gyereke normálisan viselkedik.
2010. szept. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat . igazatok van !!!
2010. szept. 9. 08:51
 14/16 anonim ***** válasza:

En csak annyit kerek, hogy kepzeld el Magad Edesanyad helyebe,

amikor ez megtorenik, akkor probald meg aterezni azt, amit O erez!


Az Edesanyad gondolom, hogy dolgozik stb...es tisztaban azzal, hogy Neked mennyire fontos az, hogy tanulj es jo eredmennyel fejezd be az iskolat, mivel meg tovabb lepned is kellene...


Surgosen kerj Tole bocsanatot, es legyszives tanulj!

2010. szept. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Az én kamasz fiamnak az lenne büntetés, ha nem engedném iskolába.

A anyud helyében lehet, hogy még egy tasli is járna, ha ilyen felelőtlen vagy.Mi lesz később, ha már év elején is ezt csinálod?Kérj bocsánatot, és tessék suliba menni, akkor talán nem kell majd a segélyt várni a posta előtt!

2010. szept. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
igaz ami igaz be kéne mennem de ne legyetek olyan kemények mintha soha senki nem lógott volna. :P
2010. szept. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!