Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálhatnék, velem van a...

Mit csinálhatnék, velem van a gond?

Figyelt kérdés

Ha mindent leírnék nagyon hosszú lenne,de a lényeg a mostani történet.Itt volt a barátom 4 napot ma elment haza anyám idiótán viselkedik folyton állunk a vasút állomáson és erre felhívja a barátomat hogy küldjön engem haza mert jön a vihar meg hogy nem rá haragszik hanem rám mert sose segítek itthon a háztartásban meg jön a suli idő stb.De ha itthon mondjuk elmosogatok akkor ha haza jön munkából újra csinálja mert nem jól csinálom szerinte pedig rendesen elmosogatok és szerintem ezt nem lehet elrontani.Meg a portörlés is olyan dolog megcsinálom másnap mikor nem látom mert a szobámba vagyok újra neki áll mert egy kerámia tárgyat nem ugyan oda tettem vissza ahol volt.Mindig a pénzzel jön pedig sose kérek tőle pénzt csak ha nagyon muszáj pl. buszjegy hogy áttudjak menni a barátnőmhöz ami 300 FT összesen.Folyton mindenért csúnya szavakat mond rám aztán meg ha elmegyek itthonról vagy össze pakolom a cuccom és mondom hogy elköltözöm akkor meg elkezd sírni.Nagyon elegem van.És utálom hogy a szüleimmel kell élnem.Bár édesapám még rendes tud lenni.

15 évesen még munkát se tudnék vállalni,kollégiumba pedig nem lakhatok mert a szomszéd utcába van a suli.


2010. aug. 27. 21:14
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Mit csinálhatnál? Megvehetnéd pl. A magyar helyesírás szabályai c. könyvet és lapozgathatnád.
2010. aug. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Mióta csinálja ezt anyukád, amióta barátod van? Lehet, hogy nem tetszik neki, hogy barátod van, csak nem mondja meg nyíltan, helyette inkább piszkál, hol ezzel, hol azzal. Jó anya próbál lenni azzal, hogy nem tiltja meg neked, hogy járj ezzel a fiúval, de igazából piszkálja a csőrét. Ha meg ezt bevallaná, akkor meg azért lenne vita köztetek, ugye ezt sem akarja, így elfojtja magában. Na de ez az elfojtás, azért valamilyen úton-módon kijön belőle. A te anyukád esetében úgy, hogy piszkál a tanulással, a házimunkával, a pénzel...stb. Az én anyukám is ilyen volt. Mikor 15 évesen először volt barátom, az istennek sem akart belenyugodni, hogy én már nem vagyok kislány, hogy már a fiúk érdekelnek és nem a babák. Aztán szép lassan megenyhült. Az volt a titka, hogy elkezdtem vele egyre többet beszélgetni, elmondtam neki mindent a barátommal kapcsolatban. Hogy hol tart éppen a kapcsolatunk...stb. Ő meg annyira megörült, hogy ennyire megbízok benne és nem titolok előle semmit. Jóba lettünk és többet már nem piszkált. Persze ezeket a beszélgetéseket nagyon nehéz elkezdeni,azelőtt én is nagyon sokat veszekedtem az anyukámmal, de hidd el megéri! Nyelj egy nagyot, és tedd meg az első lépést anyukád felé. Tudom 15 évesen nehéz tűrni és türelmesnek lenni, amikor legszívessebben mindenért lázadnál és mindent hagynál a francba, de nem szabad mégis csak az anyukád! Nekem a mai napig nagyon jó a viszonyom az anyukámmal, pedig volt amikor tudtam volna utálni is, de most nagyon szeretem! Szóval közeledni, beszélgetni sokat, ezt tudom tanácsolni! :)

23/L

2010. aug. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!