Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálhatnék? Nagyon nagy...

Mit csinálhatnék? Nagyon nagy gond van?

Figyelt kérdés
szóval az van hogy ma reggel nagyon csúnyán összevesztem anyámmal mert már három napja nem megyek suliba első két nap fájt a torkom de ma már nem és ő is tudja h átverem és most ezen vitatkoztunk h most akk menjek be mondom nem megyek. és szegény tisztára kivan és én megértem őt de azt mondta hogy sehova nem fog elengedni most. mit csináljak hogy ujra kibéküljünk??? légyszíves segítsetek.16/L köszi
2010. szept. 9. 07:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk kezdj el iskolába menni...
2010. szept. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Járj rendesen iskolába,ne verd át anyukádat. Ha nem enged el sehova,akkor vedd tudomásul és maradj otthon! 16 évesen már kellene valamennyire megkomolyodnod!
2010. szept. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Kezdetnek jó lenne, ha lepattannál a netről, és mennél suliba. Hamar eljön az az idő, amikor bánni fogod, mert nem tanultál, de már nem lesz mit tenni. És ne haragudj, de egy sz*ros torokfájás miatt napokig otthon henyélni...Mit szólnál, ha anyukád holnap kilépne a munkahelyéről, mert fáj a feje, és nem lenne lóvé? Ha az én gyerekem lennél, én is a legdurvább (számodra annak tűnő) büntetést helyezném kilátásba. Szóval duzzogd ki magad, és kezdj el suliba járni.
2010. szept. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ó, apám, ez lenne az új generáció?
2010. szept. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
32%
ha 160 évesen ilyet irsz,akkor mi lesz veled 30évesen? szégyeld magad.remélem mindenki utálni fog.
2010. szept. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
48%
16 évesen :D bocsi,csak k*vára ki akadtam
2010. szept. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%
Egy torokfájás miatt otthon maradni? Mert ha nincs lázad, akkor mehetnél. Veszel ilyen szopogatós vackot és kész. Mi lesz később: Második hét van.ha meg már nem mész be maradj otthon.
2010. szept. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
95%

1. Elmész iskolába.

2. Nem nézed anyádat hülyének.

3. Nem picsogsz hülyeségek miatt.

4. Egy darabig tényleg nem mész sehova.

2010. szept. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
62%
BAZEG 2 mankóval jártam a suliba, és még így is olyan fájdalmakat éltem át, te meg torokfájás miatt otthon maradsz... ha már nem mész suliba, legalább menjél utcát söpörni, úgyis nagy a szemét az utcákon, és még fizetést is kapnál... ráadásul ha korán kezded 40 évesen te lehetsz az utcaseprés koronázatlan királya, minden újonc a te taníttatásaidért fog esedezni
2010. szept. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdésjt ugye te sem gondoltad komolyan? Legyen már benned felelősség. Járj iskolába, nem kll mást tenned. Megértem édesanyád ha nem enged sehova. Minek kell átverni? Ha én ilyet mondtam olna anno édesanyámnak kirugdosott volna otthonról hogy huzzak suliba, de én nem voltam ilyen h igy átverem..
2010. szept. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!