Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha lehet itt "hülyeséget"...

Ha lehet itt "hülyeséget" kérdezni : Szerintetek pr fotó alapján el lehet dönteni valakikről, hogy jó -e a párkapcsolatuk?

Figyelt kérdés
2010. szept. 8. 23:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Mutass képeket, mi meg tippelünk. :D Am valószínűleg.
2010. szept. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
50%
Biztos,hogy nem.. hacsak nem épp késsel kergetik egymást minden képen vagy épp próbálják egymást megfojtogatni... Pár kép semmit nem mond, csak azt,hogy valaki fotogén alkat-e és az adott pillanatban milyen hangulata volt,de maximum ennyit.
2010. szept. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Hát szívesen mutatnék, de nem lehet, mert hát nem én vagyok rajtuk és ez így eléggé unfair lenne. Amúgy már korábban tettem fel kérdést, hogy mi van, ha nővérem azt sugározza magából, hogy neki milyen tökéletes a kapcsolata (együtt élnek, 6 évesek), de én nem ezt gondolom kívülállóként. Viszont most átküldött e-mailben egy csomó képet - a barátnője lagziján voltak és megint elgondolkodtam, mert ezeken a képeken úgy néznek ki, mint a tökéletes celeb párok a nyaraláson. Szóval elgondolkodtam, melyik volt tőlem hülyeség - amit akkor kédeztem vagy amit most látok.


lehet hülye kérdés, de érdekel :)

2010. szept. 8. 23:58
 4/19 A kérdező kommentje:
Mármint mindenki matt részeg, vigyorognak mint a vadalma , fogja a seggét tánc közben ...stb.
2010. szept. 8. 23:59
 5/19 anonim ***** válasza:
és nem vagytok annyira jóban a saját nővéreddel,hogy tőle kérdezz ilyesmit? gondolod,mi így látatlanban jobban el tudjuk dönteni,hogy boldog-e,mint te?
2010. szept. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Hát ha ez egy fórum, mért ne kérdezhetnék meg valami amin épp most filóztam ?

Amúgy nem, vele ilyeneket tuti nem lehetne megbeszélni, mert az biztos, hogy ő elég durván függ a csávójától. Nem hiszem, hogy eljutna hozzá, meg anúgy nem szoktunk ilyen mélyen megnyílni egymásnak, főleg amióta nem lakik otthon.

2010. szept. 9. 00:09
 7/19 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem nem.
2010. szept. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Amúgy valakinek privátba lehet küldeni ?

(mármint akit érdekel)

2010. szept. 9. 00:34
 9/19 anonim ***** válasza:
Én megnézném.
2010. szept. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes amit kérdezel.Elvileg egy fotó is megmutatja ha két ember boldog..Valahogy látni...Főleg azokon a fotókon amire nincsen az ember felkészülve,vagyis véletlenül készülnek..Ilyenkor érdemes megnézni az ember szemét mozdulatát..A szerelmet,rajongást ha valójában nincs egy kapcsolatban akkor elég nehéz eljátszani,kimutatni állandóan...Azt,hogy a nővéred boldog-e,ezt csak ő tudhatja..Ha igen akkor valószínű hogy a képeken is látni,ha nem...akkor nem értem miért ragaszkodik ahhoz,hogy a környezete annak higye...
2010. szept. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!