Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden nap kommunikálsz a...

Minden nap kommunikálsz a pároddal?

Figyelt kérdés
Valamilyen formában, mikor hogyan? Miért?
2010. szept. 8. 19:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Verbálisan.

Azért, mert egyikünk sem gondolatolvasó.

No meg hülyén adná ki magát, hogy egész nap egymáshoz sem szólunk.

2010. szept. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Szia.Én már legalább egy hónapja nem kommunkiáltam a párommal.No persze keresem is mostmár az új kapcsolatot, mivel nem tudom, hogy ő mit akar tőlem.De te miért tetted fel ezt a kérdést?Talán egy cipőben evezünk?
2010. szept. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Azt hiszem kicsit rosszul fogalmaztam. Szóval akik nem élnek együtt, azok mindennap beszélnek?

Velem az van, hogy mi akár két napig is egyáltalán nem hívjuk, vagy írunk a másiknak, ha nem történik semmi. Igazából az érdekel van-e még ilyen pár, vagy mit gondoltok erről?!

2010. szept. 8. 19:12
 4/11 anonim ***** válasza:
79%

Másfél éve vagyunk együtt, távkapcsolat. Igen, minden nap. Eleinte msn, most már telefon - mert ingyen van - A napi minimum 1 óra megvan. Ha a másiknak van egy kis szabadideje - meló közben - hívjuk a másikat. Este úgyszintén.

A hétvégéket együtt töltjük, de akkor is rengeteget beszélgetünk. Hiányérzetem volt, mikor 1-2szer kimaradt egy nap különböző okok miatt. 24N és 32F

2010. szept. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem maradt ki a kérdésedből az a "kitétel" hogy még nem eggyütt élő párokra gondolsz? Ugyanis igen érdekes lenne. ha eggyütt élő emberek nem kommunikálnának egymással.

A kérdésedre válaszolva pedig, naponta kommunikálok a férjemmel. Vagy telefononm, vagy személyesen, vagy skípen. Vagy e-mailban.

2010. szept. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi sosem voltunk az a szenvedéllyel égő pár, 2,5 éve együtt vagyunk, a mi szerelmünk ugyan nem szenvedélyes, de nagyon biztonságos és szeretetteljes. Egy két nap kimarad, de igyekszünk keresni a másikat szinte minden nap, legalább pár percre. Este pedig általában mindig msnezünk.
2010. szept. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem élünk együtt, ráadásul most 1 hónapot külföldön van, de nálunk nagyon alap dolog a kommunikáció. Mindennap beszélünk Skypon, szóban, írásban, kis videó is belefér a mobil netembe. Általában estefele, akkor már mindketten ráérünk, már mennem is kell. :D

4,5 éve vagyunk együtt

2010. szept. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
3 évet húztam le távkapcsiba. Mindennap beszéltünk, kivéve 1-2 nap mikor Erdélybe voltam és nem lehettem netközelbe vagy mikor elmentem a sulival színházba, és este 8kor kezdődött és éjjel vegződött 22:00 körül. Nem bírtam ki, hogy ne keressem minden nap! De már együtt élünk szerencsére, így mindennap beszélünk.
2010. szept. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
nekünk gyakran volt úgy, hogy 2-3 napig nem beszéltünk, szerintem nem gáz. Most persze minden nap szoktunk akár többször is, mert az esküvőnket szervezzük:) Ez mindenkinél egyéni, én nem éreztem, hogy ettől tönkremenne a kapcsolat, kellett egy kis személyes tér. Együttélésnél persze minden megváltozik, akkor már az a természetes, hogy napi kapcsolatban vagytok.
2010. szept. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

"Valamilyen formában, mikor hogyan? Miért?"

Mi 1 éve élünk távkapcsolatban (előtte 2 évet együtt)...Minden nap beszélünk vagy messengeren (írásban) vagy telefonon (van minden nap egy óra lebeszélhető percem).

Sőt bármi eszembe jut, egy vicc, egy történet, vagy épp az üzletig ugrok le felhívom a páromat és beszélgetünk. Másképp nem is lehetne csinálni a távkapcsolatot.

Mi úgy vagyunk vele, hogy bár távkapcsolatban élünk mégis minden percéről tudok ami fontos, ugyanúgy Ő is...enélkül nehezebb lenne elviselni, hogy nincs velem egy évben majd 1o hónapot:(

2010. szept. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!