Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mi történt szerintetek?

Most mi történt szerintetek?

Figyelt kérdés

Szóval tavalyi évbe nagyon sokáig az volt hogy a legjobb barátnőm egy másik csajjal lógott mindig, szinte le voltam sz*rva. Aztán jött a nyár, megint nagyon nagyon jóba lettem barátnőmmel, nagyon jó baráti társaságba kerültünk. (a másik csajjal alig beszéltünk)Júliusba összejöttem a barátommal. Barátnőm pedig totálisan belezúgott barátom tesójába. Aztán az egyik házibulin (barátom és az én segítségemmel) összejöttek. Utána a pár hét ami még volt a suliig nagyon jó volt minden. A barátnőm úgy mondd a "sógornőm" lett.. ennél jobbat el sem tudtam volna képzelni. Aztán jött a suli ( most mentünk középiskolába). Először minden jó volt. A másik csaj megint elkezdett rajtunk lógni..most már rajtam is. Barátnőmmel sokat beszéltük h lekoptatjuk meg minden.. Erre ezen a héten azt vettem észre h barátnőm mintha teljesen megutált volna engem. Mondok neki vmit viccből elkezd fejeket vágni, meg kitalálta hogy az én barátom nem bírja őt.. pedig szó sincs róla. Plusz most biciklivel járunk suliba, és apumnak az egyik munkatársa a sulival szembe lakik és apum megkérte hogy hagy rakjam be oda a bicajomat, mert most kaptam (nincs egy hónapja) és igen feltűnő színe van, féltjük. Sajnos nem megoldható hogy barátnőm is oda rakja, és emiatt is úgy viselkedett velem bnőm mint aki megsértődött.. Aztán ma beültünk egy kávézóba pár haverral(ott volt az a másik csaj is). Elmentem wc-re, és amikor visszamentem a kulcsom eltűnt az asztalról. Sorba kérdezgettem mindenkit(persze nevetve) hogy kinél van.. és amikor bnőmhöz értem elkezdett megint fejeket vágni és elfordult. Utána a másik csajjal egymás felé fordultak és nagyon halkan beszélgettek. Később megkérdeztem miről beszéltek, azt mondták h semmi.. utána meg h csak a suliról.. Ráadásul ugye nekem nagyon rosszul esik hogy barátnőm úgy viselkedik a barátommal mintha utálná, és ezért elég rossz kedvű vagyok mostanában. Barátom is megkérdezte h mi a baj mert nem úgy viselkedek mint régebben.. Elköszönéskör barátom direkt oda ment bnőmhöz h adjon neki 3 puszit h lássa nincs vele gondja. Erre barátnőm megint vágott egy hülye fejet.. Ráadásul most kitalálta hogy pénteken nem jön velünk házibulizni.. Pedig 3 névnapot(köztük az enyémet) és egy szülinapot ünnepelnénk. Mondtam bnőmnek hogy jöjjön nekem is most ünnepelnénk a névnapom.. erre megvonta a vállát. Kérdeztem milliószor hogy mi a baj? meg hogy haragszik-e rám... de semmit nem mondd :( Lehet az lenne a legjobb ha szakítanék a párrommal, de szörnyen szerelmes vagyok, életem első nagy szerelme.. és nem tudom :( össze vagyok zavarodva.. szerintetek most mi történt? segítség :(

15/L


2010. szept. 8. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Le fogsz pontozni, de tudod irigylem a problémáidat.
2010. szept. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért dobnád ki a szerelmed? Az ilyen barátnő akit befolyásol egy másik ráadásul ellened,nem barátnő. Én hagynám a fenébe.
2010. szept. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt mondom, hogy az ilyen nem barátnő. Eléggé kétszínűen viselkedik.Nehogy ezért szakíts a pároddal!
2010. szept. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kulcsod meglett?
2010. szept. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

meglett a kulcsom..

de ma meg már semmi baja nem volt barátnőmnek.. :S nem értem ..

2010. szept. 9. 19:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!