Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolják ezt a szüleim?

Miért gondolják ezt a szüleim?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A szüleim mindig amikor interneten akarok vásárolni és bankkártyával kell fizetni akkor mindig azt mondják hogy:biztos hogy nem fogsz onnan vásárolni csak át akarnak verni!

Mindig is ezt csinálták,nem azt mondom hogy nincs olyan oldal ahol tényleg át akarnak verni,de pl megbízható oldalokra is azt mondják hogy csak át akarnak verni.

Szerintetek hogy győzzem meg őket hogy nem minden oldal akar átverni?


2022. jan. 5. 23:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

9, az jó, mert kaptam vissza penzt utalast utan már. Raadasul automatikusan.

Sot, utanvetes kp fozetes utan is, utaltak, igen..


Kérdező, nezz utana a boltnak árukeresőn, es mutasd meg a velemenyeket nekik

2022. jan. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
17%

Utalás után ha átverés történt, bank által nem térítik vissza a pénzt, csak ha bankkártyás fizetés történt, én így tudom. Fogyasztóvédelmi műsorok része szokott lenni hogy ezt külön kiemelik.

[link]

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__1..

Elképzelem, ahogy megjön rendelés után egy bútor, majd a futárt megkérem hogy "várjon türelemmel", a gondosan összecsomagolt bútort kibontva elkezdem ellenőrizni hogy "minden bútorlap" megvan -e a sokból, minden rendben van -e stb...

2022. jan. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

12 Ha gyári hiba miatt nincs a csomagban benne a bútor egy-egy eleme, az teljesen más, mintha egy darab téglát kapnál.Ennyire nem kell játszani a mártír hülyét, mert ezzel példálózott az, akinek reagáltam.

Pár hónapja telefont rendeltem utánvéttel.Kibontottam, a futár meg szépen megvárta.

2022. jan. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!