Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért gondolják a szüleim,...

Miért gondolják a szüleim, hogy meleg vagyok, csak azért mert befestettem a hajam?

Figyelt kérdés

Nagyon nem tetszett az eredeti hajam, ezért vörösre festettem be. Erre a szüleim már totál ki voltak akadva. Anyám szinte bepánikolt, apám meg fel volt háborodva. Tényleg nem értem miért kell ebből ekkora cirkuszt csinálni?

18f



2021. dec. 5. 11:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%

Nem tudom.

Az én fiam a barinőjének, aki fodrász, volt a vizsgája előtt a modellje és időnként elég abszurd fejekkel jelent meg, de soha nem gondoltuk, hogy meleg.

EZ semmit nem jelent, vannak egyéb jelek, a legfontosabb, hogy magadat ne csapd be Pumukli!

2021. dec. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

Mert Magyarországon élnek, de értelmi szinten legalább 100 évet le vannak maradva.

Legközelebb fesd lilára, utána az újra vörös megkönnyebbülés lesz nekik.

2021. dec. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 gabec73 válasza:
11%
Azért mert lehet hogy az is vagy.
2021. dec. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
23%

Azért ne tegyünk már úgy sem, mintha ez valami totál 100%-ig hétköznapi dolog lenne. Mert akkor mostantól nincs olyan dolog a világon, ami nem normálisnak számít. Van egy egészséges arany középút aközött is, hogy mindenki azt csinál, amit akar vagy pedig mindenkinek meg van tiltva minden.


26/F

2021. dec. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Mert valószínűleg szűk látókörűek.
2021. dec. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%

Érdekes. Haveri társaságban több embert (hímnemű) is ismertem, akik befestették a hajukat. Sok rocker volt, akik feketére, de volt, aki hidrogén szőkére. Soha nem hallottam, hogy leb-zizták volna őket emiatt. Pedig ez már legalább 15 éve volt.

A szüleidben van a hiba, ne vedd magadra. Majd túlteszik magukat a dolgon.

2021. dec. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%

Én sem értem, mi ebben a gáz, még ha rózsaszínre festetted volna, megérteném, honnan jött az ötletük. Meg az is érthető, ha hirtelen minden előzetes figyelmeztetés nélkül beállítasz egy égővörös hajjal, hogy meghökkennek, de hogy ebből miért gondolják, hogy meleg vagy, azt tőlük kellene megkérdezni.

(Egyébként szerintem ma már inkább az gáz, ha valaki ekkora cirkuszt csinál, még akkor is, ha történetesen tényleg meleg a gyereke. Oké, nem kell neki örülni, de hisztizni miatta? Tök felesleges.)

2021. dec. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
26%
Mondjuk lehet siman mert férfiaknal azért annyira nem divat a hajfestés.
2021. dec. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%
#8 A kettő hogy függ össze?
2021. dec. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
22%
Emiatt gondolják azt, hogy esetleg az.
2021. dec. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!