Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan van ilyen ember?

Komolyan van ilyen ember?

Figyelt kérdés
Férjemmel feszt a gyereknevelésen megy a vita,nagyon féltem a gyerekek egészségét 8 és 6 évesek.Ha párom van itthon velük egésznap pizsamában vannak,enni nem ad nekik rendes kaját,csoki,chips esetleg gabona pehely,magyarán semmi normális kaja,állandóan azon csípem el őket,hogy édességet ad nekik a hátam mögött,a vizet már szinte meg sem isszák,mert hát apa mindig üdítőt iszik,akkor nekik is azt kell.Este szerintem 8-kor kár aludni kellene,de ők még 10-kor tv-nek.Most is ezen vesztünk össze.Mindig azzal jön,hogy neki milyen xar gyermekkora volt és csak jót akar a gyerekeknek,de szerintem ezzel csak árt nekik.És hiába beszélek neki,hajthatatlan,jah és a gyerekek szerintem őt jobban is szeretik,mert hogy én szigorú vagyok.Elválni nem tudok,hova francba mennék 2 gyerekkel,tényleg nincs hova,itt a közös lakás amit még fizetünk és nem hagyná a gyerekeket,ezt leszámitva szeretem elvagyunk.

2022. jan. 3. 22:24
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
73%
10-es: erre mégis mit mondjak? Szar emberismerő így jár. Engem meg nem csapott be a férjem, akkor? Beválasztottál, ennyi. Ettől még beszélgetni nem rossz dolog, előre és nem utólag!
2022. jan. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
92%
Hát ha leírtad misdnezt, akkor igazából a válasz is emgvan, hogy van iylen ember.
2022. jan. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
47%

Huhh én tesómmal vagyok így egy idióta. 9 éves gyerek a tábla gep előtt, meg tv előtt hiszti van, ha nincs az amit akar. Hajnalba felel kioson a szobábol és már nyomja a vackot. Undoritoan beszél. De az anyja leszarja rá hagy mindent csak foglalkozni ne keljen a gyerekekkel. Utálom agyon basznam a fejet.

Annyit veszekedni vele mert egy balfasz. De feladtam. Többet nem küzdök!!

Nem is hittem h más, párban is járhat igy. Nagyon sajnálom.

2022. jan. 4. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolja, hogy ezzel tesz jót, pedig csak minimum elhízottak, rosszabb esetben cukorbetegek lehetnek, de a sok só sem tesz jót a szervezetnek (chips) stb... :(

Ilyen téren kompromisszumra kellene jutni, mert mindig az arany középút a jó, de amit csinál párod, az semmi jóra sem vezet.

2022. jan. 4. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
8%
Az, hogy engedékeny szerintem nem baj. Engem is eléggé engedékenyen neveltek a szüleim. Bárhova elmehettem, nem kellett könyörögnöm, maximum szólnom. Bármit csinálhattam. Fából készítettem íjakat, 60-es szöget drótoztam a vesszőkre hegynek, azzal lövöldöztem az udvaron és a szüleimet nem zavarta. Nem voltam hitegetve a Mikulással... Nem voltam voltam megbüntetve, maximum elmagyarázták, hogyha valami rosszat tettem, hogy az miért rossz... És bíztak bennem. Tudták, hogy tudok vigyázni magamra, Sőt a többi gyerekre is az utcából. Tudták, hogy ha fázok, hát felöltözök, mert miért akarnék megfázni? És épen, egészségesen felnőttem, remek gyerekkorom volt. Ezzel szemben a barátaim? Némelyik nem mert kijönni a kapu elé bújócskázni, mert az apja nem volt otthon, és nem volt kitől elkérezkedni... Sőt, ha még otthon is volt az idióta apja, el kellett kísérnem, megkérdezni, mert ketten hatásosabb... El tudom képzelni, hogy akkor milyen lehetett a légkőr náluk. Talán a férjed is ilyen helyzetben volt gyerekként. Egy valami viszont tényleg nincs rendben. Az édesség. Egyszerűen ne vegyétek meg, és akkor nem zabálják.
2022. jan. 4. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
86%

Ezért kell olyan embernek gyereket csinálni, aki érett rá. ;)


Barátom is mondogatja, hogy legyen gyerekünk, én meg próbálok olyankor csak magamban nevetni, ugyanis egészen pontosan 0%-ban alkalmas rá, csak ő nem látja.

2022. jan. 4. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
97%
A lfaszt kompenzál, ez csak kifogás, ámítás. Igazából rohadt lusta és annyira nem érdeklik a gyerekek.
2022. jan. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
80%

Mielőtt szültél neki 2,nem is 1 hanem 2 (!!!) gyereket, nem tudtad hogy ő maga is egy gyerek? Talán foglalkozni kéne a másikkal, megismerni azt.

Kétlem, hogy a kiegyensúlyozott, erős férfi, társ lett volna. Akkor is ugyanilyen hülyegyerek volt. Lehet az az elgondolásod volt hogy majd ha gyereketek lesz felnő a feladathoz. Nem tudom miért gondolja ezt minden pitsah. Az ember nem változik meg egy csettintésre.

Nem kell gyerekkel gyereket csinálni.

2022. jan. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
73%
Hát a kaja valóban gond, de azért 8 órakor meg a nyugdíjasok sem fekszenek le.
2022. jan. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
89%
A lefekvés, attól is függ mikor kell kelni reggel.
2022. jan. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!